Sleduj nás

Nejvíc lituji, že jsem se nestřetl s McGregorem, mrzí Volkanovskiho: Je to pro mě snadný soupeř

Nejvíc lituji, že jsem se nestřetl s McGregorem, mrzí Volkanovskiho: Je to pro mě snadný soupeřFOTO: UFC

Conor McGregor je považován za jednoho z nejlepších zápasníků pérové váhy všech dob. V UFC svou vítěznou sérii ale tahal, když tam ještě nebyl Alexander Volkanovski.

Volkanovski je nynější králem pérové váhy a dle mnohých i nejlepším bojovníkem celé historie v rámci této divize. Na kontě zde drží sérii dvanácti výher v řadě, během které porazil taková jména, jako jsou Max Holloway (3x), José Aldo, Chad Mendes, Chan Sung Jung i Brian Ortega. Tedy celá špička. Jeho vítěznou sérii zastavil při pokusu o přesun do lehké váhy až Islam Makhachev.

„Já jsem toho názoru, že pokud chce být člověk považován za nejlepšího, musí přemoct ty nejlepší. A pokud mně na mém seznamu soupeřů někdo chybí, pak je to právě Conor McGregor. Ten v pérové váze UFC nikdy neprohrál,“ ví moc dobře Volkanovski.

„Na to, jak moc Conora uznávám, tak jsem naprosto přesvědčený, že jako soupeř by pro mě nepředstavoval žádný problém. Skutečně mě to mrzí, protože jsem bojoval a porazil všechny ostatní bývalé šampiony, které jsme tu jen měli. Conor je jediný, který odsud utekl ve správnou chvíli, takže jsem nedostal šanci mu čelit,“ hovořil.

„Pokud by s tím ještě teď šlo něco dělat, rád bych to napravil. Vím, že se McGregor vrací, ale pochybuju, že do pérové váhy ještě shodí. Možná by se našel nějaký kompromis a utkali bychom se ve váze lehké. Věřím tomu, že to je věc, která by fanoušky mohla zajímat,“ sdělil Volkanovski v The MMA Fan podcastu.Další články