Sleduj nás

Největší zápas současného roku? Dana White má jasno! A věstí pořádnou řež

Největší zápas současného roku? Dana White má jasno! A věstí pořádnou řež

Ačkoliv se současné galavečery pořádají bez diváků, stále není důvod, proč bychom si je nemohli užít. A že se bude na co těšit. 

Dana White, jenž se v této obtížné době nechtěl vzdát, a dokonce si pronajal i Bojový ostrov, jen aby v pořádání akcí mohl pokračovat, odhalil, že se sám nemůže dočkat jedné z nich.

„Čekají nás duely, jako jsou Khabib vs. Gaethje, Figueiredo vs. Garbrandt, ale dozajista největší bitva bude mezi Adesanyou a Costou,“ pravil šéf UFC.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Costa vs. Adesanya

„Nevím, co na to říkáte vy, ale já předpovídám, že tohle bude zápas roku! Ti chlápci se nenávidí a nonstop si jdou po krku, takže se domnívám, že půjde o neskutečná jatka. Tohle bude čistá válka!“ navnazoval všechny své fanoušky na souboj, jenž se uskuteční 26. září.


„Jak Paulo, tak i Israel jsou postojáři. Oba to jsou zvířata a o ten zápas stojí fakt strašně, strašně moc. Věřte mi, když vám říkám, že tohle bude bitva roku,“ opakoval se White, který už teď netrpělivě vyhlíží měření sil, jež se může nesmazatelně zapsat do dějin střední váhy.

Pokud se chcete i vy dobře naladit, doporučujeme vám k tomuto utkání zhlédnout emocemi nabité promo video.


Další články