Sleduj nás

Nejsem tu proto, abych si dělal přátele, chci peníze, vysvětluje Covington, proč odejde z UFC

Nejsem tu proto, abych si dělal přátele, chci peníze, vysvětluje Covington, proč odejde z UFC

Jedna životní etapa již poměrně brzy skončí pro bývalého dočasného šampiona velterové váhy Colbyho Covingtona.

„Chaos“ má před sebou možná jeden, nanejvýš dva duely pod značkou největší MMA organizace světa. Následně se plánuje vydat po stopách Rondy Rousey a okusit sladké plody profesionálního wrestlingu. To vše údajně kvůli penězům.

„Chci se ujistit, že půjdu tam, kde na mě bude čekat největší balík. Můj čas v této branži je omezený, musím toho využít. Nejsem tu proto, abych si dělal přátele, jsem tu pro to, abych si vydělal peníze,“ vysvětloval Covington, jenž v rámci UFC touží po odvetě s šampionem Kamaru Usmanem. Nebránil by se ovšem ani duelu s Tyronem Woodleym.


Kdy by se přechod do WWE měl uskutečnit? „Řekl bych, že v příštím roce. Ne toto léto, ale to příští. Už teď mám nacvičené nějaké pohyby. Na svém promu a umění projevu ještě pracuji,“ přiznával Covington.

Inspiraci údajně čerpal od těch nejlepších. „Ronda Rousey mi dala pár tipů. Ona je živoucím příkladem toho, jak se ten přechod z MMA do wrestlingu dá zvládnout. Myslím si, že to zmáknu. Vyrostl jsem jako amatérský wrestler a vím, jak zaujmout, jak se bavit a jak se prodat,“ doplnil.Další články