Sleduj nás

Nejsem na 100 % fit, vyděsil fanoušky Sivák. Do zápasu dá ale i tak vše

Nejsem na 100 % fit, vyděsil fanoušky Sivák. Do zápasu dá ale i tak všeFOTO: REAL FIGHT ARENA

Na historicky prvního šampiona Real Fight Areny bude už tento víkend čekat první titulová obhajoba. Do ní ovšem nevstupuje zcela fit, ale i tak diváky nechce připravit o show.

Kdo se v této bojové hře už nějakou dobu pohybuje, ten ví, že přejít si nějakým delším časovým úsekem bez zranění je prakticky nemožné. Momentálně se v této nesnázi ocitl Vašek Sivák, který kvůli zdravotním problémům musel zrušit už svůj únorový zápas pod taktovkou ruské RCC.

„Nemůžu říct, co je to za zranění, ale naštěstí je to čím dál lepší. Stále však nejsem na 100 % fit,“ přiznal perspektivní bojovník, který se zdravotními neduhy válčí bezmála tři měsíce. Zpočátku mu lékaři zakázali v kleci účinkovat, ale on zkrátka nevydržel vysedávat mimo hru, divákům chtěl doručit fight. 


K mistrovskému tanci oficiálně dojde 13. května v Havířově, kde si s třiadvacetiletým ostravským šampionem rád zatančí čardáš rakouský bojovník s čečenskými kořeny Ruslan Tokhtarov.

„Je to tvrdý soupeř, ale nevidím na něm nic extra. S Kroftou předvedl pěkný výkon. Budu si muset dát pozor na jeho ruce, jenže já si jdu pro výhru a předvést nejlepší výkon," věří si Sivák, který i navzdory mírnému oslabení plánuje dát do boje všechno. Jeho snem je být nejlepší, a to nejen na české půdě a nejen v postojových disciplínách, ale rovněž celém MMA. Laso mu údajně pořád nabízí RCC.


„Komunikujeme s organizací, bavíme se o dalším velkém zápase. Doufám, že zápas s Nabatim bude. Naposledy to bylo narychlo a nebyl jsem zdravotně v pohodě,“ sdělil Vašek Sivák pro RFA.


Další články