Sleduj nás

Nejprve seřezal Kareše a potom vyzval jeho trenéra! Petr Vondráček se asi do důchodu nechystá

Nejprve seřezal Kareše a potom vyzval jeho trenéra! Petr Vondráček se asi do důchodu nechystá
Takou melu, jaká nastala po konci hlavního zápasu Heroes Gate 26, česká scéna nepamatuje. Do ringu se v jednu chvíli nahrnulo přes třicet lidí, kteří by tam za normálních okolností neměli co dělat a zdálo se, že vše skončí hromadnou bitkou.

Divoký konec bohužel zastínil překvapivě dobrý dojem, který zápas Vondráček vs. Kareš zanechal.

Vrchol večera obstarali na turnaji Heroes Gate 26 dva znesváření kohouti Vondráček s Karešem. Po vážení, které proběhlo překvapivě bez excesů, se zdálo, že by se v podobně sportovním duchu mohl odehrát i očekávaný zápas. Realita byla však jiná.

Zápas Petr Vondráček vs. Petr Kareš


V samotném duelu dominoval až na pár momentů lépe připravený Petr Vondráček. Dlouhý kemp v Thajsku nalil do několikanásobného mistra světa pořádný oheň a Vondráček od prvních vteřin spustil neskutečnou salvu úderů a hlavně lowkicků, které velmi brzy přestaly Karešovi chutnat.

Ten se sice snažil kontrovat koleny a přerušovat boj klinčem, ale to bylo na rozdivočelého Vondráčka krajně nedostačující. Vše vyvrcholilo dvěma knockdowny ve druhém kole, po kterých bylo o výsledku rozhodnuto.

Ve chvíli, kdy do konce zbývaly pouhé vteřiny, přišla ta největší kontroverze celého večera. Oba borci v sobě byli zakleslí v modrém rohu Petra Kareše. Ten se začal kácet k zemi, čehož využil Petr Vondráček a pokusil se jej trefit kolenem do hlavy.


Petr Kares hazi Petra Vondracka na zem

Problém byl ten, že Kareš již skoro ležel na zemi, což se nelíbilo jeho trenérovi Aloisi Škeříkovi, který za to Vondráčka plácl po lýtku. Ten se jej na oplátku pokusil kopnout a bylo zle.

Jindy klidný reprezentační trenér vyletěl jako raketa a ohnal se po Vondráčkovi pěstí. Ten padl k zemi, i když jej úder prokazatelně nezasáhl.


"Já jsem po gongu dostal od tohoto pána do nohy bombu, proto jsem to udělal. Řekni, že to není pravda. Jestli máš problém, tak pojď. Jste v*mrdanci,“ okomentoval situaci těsně po duelu Petr Vondráček. Následně připojil na svých sítích video s celým incidentem a svým komentářem.

„Nikdo mě nebude fackovat. Tys to začal. Máš-li nějaký problém, jsem ti k dispozici. Řekni, kdy a kde?“

Jakou bude mít vše dohru, uvidíme v následujících dnech. Petr Kareš ukončil po tomto zápase svoji bohatou kickboxerskou kariéru, ale je možné, že Petr Vondráček chytil svým bojovným výkonem slinu a v ringu jsme jej neviděli naposled.

Další články