Sleduj nás

Nejprestižnější světová K1 organizace Glory má dalšího českého zástupce

Nejprestižnější světová K1 organizace Glory má dalšího českého zástupce
Svěřenec pražského Spejbl Gymu Daniel Škvor podepsal kontrakt v Glory - nejslavnější K1 a kickboxerské organizaci na světě. Velký debut ho čeká již v sobotu 3. března na Glory 51 v Rotterdamu.

Hokej má NHL, MMA má UFC, kickboxing a K1 mají Glory. A právě pod hlavičkou Glory bude zápasit Daniel Škvor. Osmadvacetiletého Škvora tak čeká nejdůležitější zápas v jeho kariéře.

Zápas bude o to významnější, protože se proti němu do ringu postaví slovenský zástupce Tomáš Možný z Body Gymu Poprad. Česko-slovenská scéna zažije tento vzájemný duel vůbec poprvé v historii.


"Zápasit pod hlavičkou Glory je pro mě velká čest a obří šance probojovat se mezi nejlepší zápasníky světa," uvádí nadějný sportovec Daniel Škvor, který zápasí v supertěžké váze bez omezení hmotnosti.

V loňském roce vyhrál ceněný titul mistra světa WAKO-PRO, a ukázal tak výbornou formu. Na svém kontě má celkem 34 profi zápasů, z toho 26 výher a 18 KO. Současně drží titul profesionálního mistra České republiky.
Škvor se na svůj životní zápas připravoval v domácím Spejl Gymu pod vedením trenéra Ondřeje Hutníka a kondičního trenéra Michala Bretenáře, boxerskou formu ladil u Michala Zuba Novotného v pražském Kutil Gymu. "Příprava na zápas proběhla klasickým způsobem. Na zápas se těším, znám soupeřovy slabiny, ale nechci je prozrazovat," doplňuje zápasník.

Na galavečeru Glory 51 v Rotterdamu, kde bude Daniel Škvor zápasit, má mimo jiné hlavní zápas večera Badr Hari - hvězda světové K1.


Další články