Sleduj nás

Nejlepší MMA zápasník všech dob? Už brzy bude Jones sesazen z trůnu, tvrdí Dana White

Nejlepší MMA zápasník všech dob? Už brzy bude Jones sesazen z trůnu, tvrdí Dana White
Doposud Dana White za historicky nejlepšího MMA bojovníka planety označoval Jona Jonese. To by se ale už velmi brzo mohlo změnit.

Zní to skoro až neuvěřitelně, protože ho spousta lidí ještě nedávno celkem podceňovala, avšak Kamaru Usman je dnes už jen jednu jedinou výhru od toho, aby vyrovnal famózní šestnáctizápasovou výherní sérii, které kdysi dosáhl slavný Brazilec Anderson Silva.

Pokud se mu to podaří, a bookmakeři věří, že ano, i Dana White přehodnotí historický žebříček nejlepších MMA bojovníků planety.


„Stále považuji Jona Jonese za toho absolutně nejlepšího ze všech, ovšem pomalu bychom už měli začít mluvit o Kamaru Usmanovi. Chybí mu jen jedna výhra a vyrovná historický rekord Andersona Silvy. V tomto směru už dávno překonal Jona Jonese i Georgese St.Pierra. Pokud teď Kamaru porazí i Leona Edwardse, bude mít šestnáct výher v UFC v řadě a bude na stejné úrovni jako Silva,“ řekl White na tiskové konferenci.

„Kamaru je už teď historicky nejlepší velterovou vahou planety. Jeho zápasy jsou přesvědčivé a všechny soupeře ničí. Colby Covington je druhý nejlepší veltr současnosti a Kamaru ho porazil rovnou dvakrát. Takovýto počin nelze přehlédnout. Opravdu je na čase, aby tomuto člověku lidé začali vzdávat hold, který mu právem náleží, jelikož to už brzy může být historicky nejlepší zápasník všech dob,“ završil White svou výpověď.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview

Tento víkend nás čeká další turnaj organizace UFC, který proběhne v APEXu v Las Vegas. Původně se měl uskutečnit na území Jižní Koreje, ale díky problémům s halou se vše odehraje v tradičních prostorách nevadského sportovního centra.

UFC Vegas 68, Lewis vs. Spivak: preview