Sleduj nás

Nejlépe placený zápasník Clash of the Stars! Má za sebou pět tréninků a miluje drogy s alkoholem

Nejlépe placený zápasník Clash of the Stars! Má za sebou pět tréninků a miluje drogy s alkoholemFOTO: Clash of the Stars

Pokud jste si mysleli, že největší gáži dostane ten, kdo umí nejlépe bojovat, musíme vás konfrontovat s realitou. Kontrakt snů získal YouTube tvůrce Opat, který je sportem nepolíbený, a navíc bylo jeho jméno spojováno s nadměrným užíváním omamných látek a alkoholu.

Zvláštní doba, ve které žijeme, nabízí opravdu nečekané scénáře. Seriózní organizace se snaží zaujmout fanoušky kvalitními zápasy opravdových sportovců, ale dav si žádá bitky jedinců, kteří trénují dva měsíce a působí jako karikatury zdravé lidské bytosti. Bez urážky je toho jasným příkladem streamer Opat, který se pochlubil tím, že jej vedení Clash of the Stars přesvědčilo až po šesti pivech a naprosto nadstandardní finanční nabídce.

„Nejdražší zápasník v historii Clash of the Stars. Smlouvání tři hodiny, museli do mě nasázet šest piv. Do přípravy dám absolutně všechno. Neprohraji, chci být vítěz. Cítím, že je ve mě skrytý bojový duch. Jsem nejdražší kůň z dostihů na poli,“ prohlásil Opat, který se již ukázal na turnaji v Ostravě, kde rozhodně nepůsobil dojmem střízlivého člověka.

Další galavečer Clash of the Stars je naplánován na začátek září. Lokace je osvědčená Fortuna Arena v Praze Holešovicích. Opat by mohl být jednou z hlavních hvězd připravovaného turnaje. Podle svých příspěvků na Instagramu dal alespoň prozatím vale užívání drog i pití alkoholu. Zda se mu proměna ve sportovce ale povede, to je ve hvězdách, ale již teď je jasné, že mu pár týdnů tréninku ukázalo, na jak obtížnou cestu se vydal.

„První týden přípravy za mnou. Fakt mě to hodně baví, i když je to mega náročné. Takhle vyřízený jsem nebyl ani z fitka. Respekt všem bojovníků,“ napsal Opat na svém Instagramu. Ve videu ukázal, jak boxuje do lap spolu se svým trenérem, který ho připravuje na jeho premiérový zápas.


„Bože, je mi fakt trapně přidávat sem tohle video. Vím, že tam je všechno špatně, ale lidé mi na streamu pořád psali, ať něco ukážu. Mějte prosím ohledy, nikdy jsem to nedělal a mám za sebou pět tréninků. Vážně mě to ale chytlo. Je ale dobré, že jsem si natočil začátek, který potom porovnám za dva měsíce. Snad v tom bude rozdíl,“ prohlásil Opat v posledním příspěvku, který sice po technické stránce působí tragicky, ale pokora, se kterou je prezentován, je velmi sympatická.


Další články