Sleduj nás

Nejdřív vyřídím Reissingera a pak budu v Glory, plánuje David Vinš

Nejdřív vyřídím Reissingera a pak budu v Glory, plánuje David Vinš

David Vinš patří mezi nejlepší tuzemské zápasníky ve stylu boje K-1. V posledním duelu se však zranil a podstoupil dlouhé léčení kolene. Nyní je opět v tréninku, chystá se zpět mezi provazy a má ty nejvyšší ambice. Jeho vidinou je účast v Glory.

Nenechává ho však chladným poslední prohra, kterou mu uštědřil Michal Reissinger o titul Wako PRO. „Kdybych po takovém zápase zvedl ruce nad hlavu, neměl bych žádnou radost. Reissinger se radoval z titulu. Ale takhle vyhrát? Pro mě by to nemělo žádnou hodnotu. Oslavil moje zranění a chci odvetu. Po zápase mi sice pak volal a vyprávěl kdesi cosi, to neberu.“

Rozhovor se zápasníkem K-1 Davidem Vinšem o jeho úspěších, současném zranění kolene, budoucnosti kariéry, organizaci Glory a prokletém českém národním titulu Wako PRO si můžete poslechnout v přiloženém videu. 


Další články

Slovenský boxer Erik Tlkanec se před bitvou o OG titul ostře opřel do Lukáše Fajka

Dělat z někoho nedotknutelnou modlu jen proto, že momentálně sedí za mřížemi? Slovenský boxer Erik Tlkanec má na současný humbuk kolem uvězněného Lukáše Fajka naprosto jasný a hodně vyhraněný názor. Během tiskové konference k blížícímu se turnaji Fight Night Challenge smetl auru českého ranaře nekompromisně ze stolu a sebevědomě prohlásil, že by s ním do ringu vlezl klidně hned zítra.

Slovenský boxer Erik Tlkanec se před bitvou o OG titul ostře opřel do Lukáše Fajka

Promotér Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval výkon Václava Klimši na turnaji Oktagon 84

Uspat soupeře tak nenápadně, že si toho nevšimne ani samotný rozhodčí, vyžaduje pořádnou dávku talentu, nicméně v dalším zápase už tvrdě narazil sám obrovský favorit. Tuzemský bojovník Václav Klimša na víkendovém turnaji šokoval fanoušky i sázkové kanceláře matným výkonem, za což si následně vysloužil hodně nelítostné hodnocení přímo od vedení největší evropské ligy.

Promotér Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval výkon Václava Klimši na turnaji Oktagon 84

Bojovnice, která prohrává i se sprchou. Adéla chce do Clashe, ale vodu viděla naposledy v kaluži

Když jsme minule říkali, že se Adéla zaměřila na hospodářská zvířata, málokdo by tušil, že se brzy sama jedním stane. Zatímco vědci zkoumají, jak přežít na Marsu, Shopaholic Adel zkoumá, jak přežít měsíc bez použití sprchy a zároveň u toho vyvolat dojem, že je elitní MMA zápasnice. Její nejnovější video plné nákupů z drogerie a absurdních výzev do bojových organizací dokazuje, že se nacházíme v dimenzi, kde logika dávno spáchala rituální sebevraždu.

Bojovnice, která prohrává i se sprchou. Adéla chce do Clashe, ale vodu viděla naposledy v kaluži

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě

Ostravský turnaj Oktagon 84 přinesl fanouškům hořké zklamání, když drtivá většina domácích bojovníků padla pod náporem zahraničních nájezdníků. Promotér Ondřej Novotný se nyní k černé bilanci vyjádřil a překvapivě vzal velkou část viny na svá bedra. Za masakrem českých nadějí totiž stály neustálé změny na startovní listině a extrémně těžký matchmaking.

Ondřej Novotný bere vinu na sebe. Vysvětlil propadák českých bojovníků v Ostravě