Sleduj nás

Nejdřív koleno, teď korona, to je divný. Co Karlose asi přemůže příště? rýpe Mikulášek

Nejdřív koleno, teď korona, to je divný. Co Karlose asi přemůže příště? rýpe Mikulášek

Tuzemským MMA zasáhla během pondělního odpoledne poměrně nečekaná zpráva. Karlos Vémola oznámil, že má koronavirus, kvůli čemuž nemůže stoprocentně zaručit svou účast na turnaji Oktagon 17, jenž se má konat 26. září v O2 universum.

Nemoc covid-19 se u každého projevuje jinak. Někdo ji má a nezaznamená žádné problémy, ale pak tu jsou tací, které sužuje horečka a jsou rádi, že vůbec mohou dýchat. A Karlos bohužel více spadá do této druhé kategorie.

„Jen se mi podařilo uzdravit koleno, tak na mě vlezlo to svinstvo korona. A dost mě to skolilo, mám těžký průběh a horečky. A vzhledem k tomu, že do zápasu (s Babou Jagou) dlouho nechybí, tak to zatím moc dobře nevypadá,“ informoval prostřednictvím deníku Sport Vémola. Zároveň vzkázal svým fanouškům, aby se udržovali v bezpečí. 


Duel s Václavem Mikuláškem se má uskutečnit ve střední váze (do 84 kg). Pro oba borce je to spousta kilo, která musí jít dolů. Nyní se však neví, na čem stojí.

„Nejdřív koleno, teď korona, to je divný, já nevím, je to prostě divný. Co bude mít potom?“ přemýšlel nahlas Mikulášek, který zpochybňoval důvěryhodnost Terminátorova tvrzení.


„Stát se to může, ale nedávám tomu sto procent. Mám nejtěžší přípravu v životě, nákladná příprava na peníze a teď tohle. I přes tohle všechno věřím, že zápas bude," uvedl pro sport.cz Mikulášek, jenž se snažil neztratit víru. Zdali dojde k odkladu, to nám řekne až sama organizace Oktagon MMA během tiskové konference na začátku září.


Další články