Sleduj nás

Nějaký Záděra… To já Siváka stoprocentně smetu! věří si Soquessa

Nějaký Záděra… To já Siváka stoprocentně smetu! věří si Soquessa
Vašek Sivák sice porazil Patrika Záděru, ale jeho výkon byl údajně natolik slabý, že nad ním Soquessa jen ohrnoval nos.

Sivák pokračuje v psaní vlastního příběhu, který se nyní rozrostl o titulovou kapitolu organizace Real Fight Arena, jíž dělá šampiona. Tím se stal nyní v sobotu večer, když na body přemohl Patrika Záděru.

Co bude dál, nad tím nemusíme příliš ani uvažovat. Jak už prozradil Sivákův manažer Adrian Smrčka, další na řadu přijde obhajoba WAKO titulu a následně Kelvin Soquessa, který už teď ve Vaškově stylu vidí mnoho mezer a nemůže se dočkat, až na ně zaútočí.


„Na 110 procent si jsem jistý, že ho porazím!“ věří si devatenáctiletý mladík v potenciálním duelu proti ostravskému přízraku. „Patrik (Záděra) je dobrý střelec, ale předem bylo jasné, a sám jsem to navíc říkal, že ho Vašek porazí. To proti mně to takové mít nebude!“ sázel na své věštecké dovednosti.

Vaclav Sivak je prvnim sampionem Real Fight Arena Václav Sivák šampionem Real Fight Arena


Nyní je jenom potřeba najít skulinku v kalendáři. Sivák bude v příštím roce tlačen do obhajoby svého WAKO PRO titulu a Soquessa zase naopak zabojuje o Olympijské hry.

„Dohodli jsme se, že do dvou měsíců seženeme volný termín, abychom nikomu nelezli do zelí,“ potvrzuje Ladislav Kutil. „Uvidíme, jaký bude ohlas, podle toho vybereme halu. Řekli jsme si, že akci uspřádáme společně,“ dodal.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články