Sleduj nás

Nechutné! Václav Sivák napadl na turnaji RFA vozíčkáře Štefana Bazsa. Známe podrobnosti

Nechutné! Václav Sivák napadl na turnaji RFA vozíčkáře Štefana Bazsa. Známe podrobnostiFOTO: Real Fight Arena

Šokující událost se odehrála na víkendovém turnaji RFA, kde došlo k nečekanému střetu v hledišti.

Talentovaný Václav Sivák údajně napadl Štefana Bazsu, bývalého slovenského bojovníka, který se potýká s vážným zraněním, jež ho připravilo o dolní končetiny a část lebky. Zatímco Sivák mlčí, přítelkyně Bazsy se nyní rozhodla vyjádřit k událostem na sociálních sítích.

Vše se začalo rozjíždět ještě před samotným zahájením turnaje, kdy se Štefan snažil s partnerkou získat pomoc pro vstup do haly. Naráželi prý však na neochotu ze strany organizátorů, což vyvolalo rozpaky. Nejblíže stál právě Sivák, který se v tu dobu rozcvičoval na svůj zápas. Pár ho poprosil o pomoc s tím, že má v autě vozíčkáře, zda by nemohl dojít otevřít rampu. To vše následně vyhrotila nevhodná poznámka předního českého bijce: "No a co, já mám zase zápas na hlavní kartě. Žádnou rampu otvírat nebudu."


Situace pak vygradovala i v hledišti po zápase, když se přátelé Štefana zeptali Siváka, jestli mu přijde takové chování normální. Přítelkyně Bazsy říká, že okamžitě došlo k fyzickému útoku od Siváka a jeho týmu.

Následně byl Bazsa shozen z vozíku a upadl na zem. Rodina zdůrazňuje jeho zranitelnost v důsledku invalidity a náchylnosti na pády kvůli otevřené lebce. V reakci na celý incident se Václav Sivák odmítl vyjádřit, ačkoli na svých sociálních sítích sdílel příspěvky z turnaje RFA. Fotografie útoku, které přítelkyně zveřejnila, ukazují Štefana Bazsu na zemi.


Celý incident vyvolal šok a rozhořčení u fanoušků, kteří nešetří kritikou na adresu Václava Siváka. Štefan Bazsa má za sebou těžkou životní etapu, kdy v minulosti bojoval o život v důsledku poškozené krční tepny. Výsledky této události zanechaly trvalé následky, včetně ztráty motorických schopností na levé straně těla.


Další články