Sleduj nás

Neblázněte, do důchodu ještě nejdu, uklidnil Khabib fanoušky. Kolik si žádá jeho manažer za fight?

Neblázněte, do důchodu ještě nejdu, uklidnil Khabib fanoušky. Kolik si žádá jeho manažer za fight?

Chvíli se spekulovalo o tom, že se Khabib případně utká ještě s Fergusonem a poté pověsí rukavice na hřebík. Toto tvrzení však sám neporažený ruský borec popřel a nyní se chce soustředit na své další cíle. Ty mimo jiné určuje jeho manažer, který si za střet se svým svěřencem žádá tučnou odměnu. 

Ali Abdelaziz je tím mužem, který se po UFC 229 proslavil svými výroky, a to možná i bez toho, aniž by o to sám usiloval. Nejprve slíbil, že pokud někde Conora potká na ulici, tak mu namlátí, aby i on dostal svou pomstu za urážky na jeho osobu, a poté se svěřil, že je Mayweather „dědek“, který by pro Khabiba prakticky nebyl měřítkem… 

Ať už jeho slova mířila kamkoliv, možná se tím snažil vyprovokovat zájemce, aby zvedli svou cenu za souboj se slavným Orlem. „Nejde nám o to, kdo nás vyzve, ale jde nám o to, kolik nám nabídnou. A já osobně nevěřím tomu, že nám někdo z UFC jen tak na stůl předhodí 100 milionů dolarů,“ pravil Abdelaziz pro TMZ sport. 


Ali Abdelaziz v rozhovoru

Ve hře je přitom několik zvučných jmen. „Ben Askren, Tyron Woodley, Conor McGregor, ani jeden z těchto chlápků nemůže Khabibovi ublížit. Každý, kdo se bojí, že se může unavit, proti němu prohraje. A všechna tato tři jména, o nichž se mluví, se dají lehce vyčerpat,“ naznačuje, že pokud by Eagle nebyl knokautován v prvním kole, patrně by opět vyhrál. 


Minimálně Conor trvá na své odvetě a ten je schopný tento „money fight“ zrealizovat. „Jistě, jen ať přijde, podmínky mu jsou dobře známy. Nejdříve se k nám musí však probojovat, protože pokud vím, tak se propadl o několik příček dolů,“ rýpnul si do rodáka z Dublinu, čímž tuto část aspoň na nějaký čas uzavřel. 

Ali Abdelaziz a jeho parta

Kromě této verze příběhu se pak sám Khabib rozpovídal o své budoucnosti. I když zatím není jisté, jak celý ten „blázinec“ okolo nevadské komise skončí, kvůli čemuž se stále dost nahlas mluví o jeho měření sil s Floydem Mayweatherem, tak pro nás je důležitá ta informace, že se zápasením ještě končit nehodlá.


To nám mimochodem prozradil on sám. „Vím, že jakmile se jednou člověk dostane za tu hranici, kdy mu začnou ubývat síly, měl by přestat. Já jsem ale naštěstí na svém vrcholu, a proto bych rád pokračoval. Na důchod se necítím, ale zároveň chci skončit neporažen, takže mi těch let také moc už nezbývá,“ uvedl dnes již třicetiletý zápasník.


Další články