Sleduj nás

Názor trenéra: Dvořák má velkou šanci v UFC prorazit! Kde vidí jeho největší přednosti?

Názor trenéra: Dvořák má velkou šanci v UFC prorazit! Kde vidí jeho největší přednosti?

Česká republika zažívá neskutečný vzestup MMA, což se promítlo i na přestupu tuzemských bojovníků do zahraničních organizací. Vedle Jiřího Procházky či Macha Muradova zde máme dalšího ambiciózního bijce, jenž se vydává otestovat náročnost slavné UFC!

Jan Maršálek je s Davidem „Undertaker“ Dvořákem (17-3) prakticky již od začátku bojové kariéry. Už od první chvíle bylo vidět, že má tento královehradecký rodák v sobě něco speciálního. A to něco pokračovalo ve vývoji, který v současné chvíli čítá třináct působivých výher v řadě. I proto si Davida vyhlédla největší MMA liga světa.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Už na začátku jsem v něm viděl nějaký potenciál. Trénoval každý den a vydržel na sobě dřít,“ chválil svého svěřence před obrazovkami televize Nova Maršálek.


Říká se, že spousta soubojů se rozhoduje předem už v hlavě. A právě v tomto ohledu drží český zápasník z muší váhy výhodu.

„David má hlavu jako málokdo. Ví, co chce, a jde pořád tím stejným směrem. V kleci je vždy již od nástupu skvělý a psychicky dobře připravený,“ zaznělo z úst trenéra.

Na „Undertakera“, jak zní Davidova nová přezdívka, čeká velký zápasnický debut v UFC. Ten se uskuteční 14. března v Brazílii. Soupeřem mu bude Bruno Silva (10-4).


„Myslím si, že na to má, ale bude to hodně tvrdá dřina. Určitě to nebude tak, že tam přijde a udělá bordel, v UFC je opravdu mnoho talentů, kteří strašně moc dřou. Bude to hodně těžký, ale domnívám se, že na to má, aby tam byl,“ doplňoval pro TV Nova Maršálek.  


Další články