Sleduj nás

Návrat Martínka je na dobré cestě, navnadil fanoušky boss OKTAGONu

Návrat Martínka je na dobré cestě, navnadil fanoušky boss OKTAGONu
Po odchodu Martina Budaye zůstala v nejtěžší OKTAGONské divizi velká díra. Vedení organizace se ji pokusilo zaplnit angažováním Slovince Tadeje Dajčkimamana nebo Nora Thomase Narma.


U prvního jmenovaného se dá říct, že zatím absolutně naplňuje naděje do něj vložené a v pouhých pětadvaceti letech má před sebou velmi zajímavou budoucnost. V OKTAGONu nejprve v prvním kole vyřídil Dana Dittricha a poté na body udolal Polského King Konga Mindu.

Obr ze severu Evropy je bohužel jiná písnička. Borec, který přicházel s gloriolou budoucí superstar, zatím zaujal pouze svým energickým nástupem do klece, ale na tatami je to bída.

Slabý výkon v premiéře, kdy jej porazil Dan Dittrich, který si do klece odskočil po noční, se dal omluvit potřebou aklimatizace, ale blesková prohra s Jeremy Kimballem již zaváněla ostudou. Nenaplněného potenciálu si je vědomí i Ondřej Novotný, který chce dát Poslednímu Vikingovi ještě jednu šanci.

„Už pro něj mám jednoho soupeře, který je pro severský trh velmi zajímavý. Když s ním udělá super zápas, tak fajn. Jestli to opět skončí stejně, musíme si promluvit, jestli prostě není na tuhle úroveň příliš křehký.“


https://twitter.com/i/status/1512890075427880965

Situaci v těžké váze by tedy nakonec mohlo vyřešit jedno dobře známé jméno, které navíc domácí fanoušci milují. Válka na východě donutila spoustu borců k rozvázání kontraktu s ACA, a tak je najednou na trhu poměrně slušná armáda nezaměstnaných bojovníků, pro které může být angažmá v OKTAGONu skvělou příležitostí.

I když se OKTAGON nechce z pochopitelných důvodů pouštět do najímání ruských bijců, stále zbývají opravdu zajímavá jména. To nejčastěji skloňované je první šampion organizace v těžké váze Michal Martínek. O tom, že jednání probíhají, a kde by mohl být kámen úrazu, promluvil Ondra Novotný pro Kaocko.cz.


„O Michala máme samozřejmě zájem. Bavil jsme se s ním ještě před tím, než oficiálně skončil. Bylo mi jasné, že ACA zavírá dveře. Mnoho jejich bojovníků nás teď oslovuje, že by k nám chtěli jít. Michal tam byl, ale je zvyklý zápasit za peníze, které mu bohužel nemůžeme dát. Nabídku od nás ale má. Bavil jsem se o tom i s André Reindersem a myslím, že jsme na dobré cestě.“

https://twitter.com/i/status/1385656588963360770

Jak se tedy zdá, blýská se v těžké váze na lepší časy a brzy se můžeme dočkat opravdu zajímavých zápasů. Takový souboj Kimball vs. Martínek by byl rozhodně ozdobou každého turnaje.

Další články