Sleduj nás

Náročná zkouška pro slovenského bojovníka. Lajoš Klein potvrzuje další bitvu v UFC

Náročná zkouška pro slovenského bojovníka. Lajoš Klein potvrzuje další bitvu v UFCFOTO: UFC

Slovenský bojovník se vrátí do akce 5. srpna, kdy jej bude čekat duel se soupeřem, jenž se pyšní legendárním ukončením kopem z otočky.

Lajoš se měl původně objevit 3. června na galavečeru ve Vegas, ale do zápasu se slavným veteránem Jimem Millerem jej nepustila vleklá nemoc.

Jelikož se Millerovi nechtělo čekat, dočkal se slovenský „Mr. Highlight“ jak nového termínu, tak i nového soupeře.


Zahraniční media během středeční noci přišla s informací, že se Klein 5. srpna postaví proti Ignaciu „La Jaula“ Bahamondesovi, jehož profesionální MMA skóre čítá 14 výher a 4 porážky.

Také je třeba dodat, že se již jednou měl s Kleinem střetnout. Bylo tomu loni 30. července. Chilského bojovníka však k utkání nepustily potíže s vízem.


„Tak, přátelé, zahraniční stránky to daly ven dříve, než jsem očekával. Takže je to potvrzené, další zápas je venku,“ prohlásil Klein ve stories na svém Instagramu.

„Velmi se na to těším. S tímto soupeřem jsem už jednou měl mít zápas. Ztroskotalo to tehdy na tom, že nedostal vízum do Ameriky. Takže pevně věřím, že to tentokrát už vyjde. Jdeme do toho!“ zavelel.

Ignacio Bahamondes je mladým a velice agresivním bojovníkem, aktuálně má na kontě tři výhry v řadě, přičemž ta zcela první oběhla snad celý svět. Roosevelta Robertse totiž ukončil velmi zřídkakdy viděným kopem z otočky.


Duelu mezi slovenským a chilským bojovníkem se dočkáme 5. srpna na klasickém Fight Night turnaji, jemuž dle dosavadních informací má headlinovat dvojice dam Virna Jandiroba a Tatiana Suarez.


Další články