Sleduj nás

Napětí se dalo krájet! Vémola a Kincl se potkali tváří v tvář ve studiu. Podívejte se, co se stalo

Napětí se dalo krájet! Vémola a Kincl se potkali tváří v tvář ve studiu. Podívejte se, co se staloFOTO: HerminaPress

Setkání protagonistů nejočekávanějšího MMA zápasu roku proběhlo v režii CNN Prima NEWS za přísných bezpečnostních opatření.

Oba znesváření zápasníci si vymohli separé prostor na čekání před rozhovorem. Následná konfrontace poté proběhla až nad očekávání přátelsky a místo urážek lítaly vzduchem spíš lichotky a slova uznání.

Moderátor pořadu Tomáš Vzorek se na začátku interview vrátil až doby, kdy vztah obou hvězd OKTAGONu rozhodně nebyl tak napjatý jako nyní. Oba na důvod současné situace samozřejmě pohlížejí jinak.


„Já to vidím na klasický syndrom sněhové koule, kdy se něco řeklo a už se ta koule valí dál z toho kopce,“ popsal Patrik začátek sporu, který bude mít velmi pravděpodobně dohru až u soudu.

„To je dobré přirovnání, za těch let se toho řeklo hodně. Já bych to viděl tak, že se Patrik chtěl vyšplhat po mých zádech, což se mu daří. Tím, že se nemáme rádi, je ten zápas stále větší. Kdybychom se rádi měli, nebo byli kamarádi, tak by na to možná tolik lidí nepřišlo,“ nabídl svůj pohled Karlos.


Pokud se přeneseme zpět do přítomnosti, je rozhodně nejdůležitější otázkou, jak jsou na tom oba rivalové zdravotně. Karlos si svoji formu otestoval nedávno v Liberci. I když jeho výkon nebyl bez chyb, zdá se, že je na odvetu perfektně připraven.

„Terminátor ještě nepatří do starého železa. Mám před sebou hromadu výzev, kdy to všem dokážu. Po Kinclovi je tady Attila a někde vzadu číhá německý Terminátor. Patrik Kincl pro mě bude obrovská zkouška, protože patří na české scéně mezi nejchytřejší bojovníky,“ přidal svoji obvyklou rétoriku Vémola, které chybělo pouze obligátní “oss“ na konci proslovu.

„Jsem na tom lépe než výborně. Moje ruka je silnější a rychlejší. Skoro tomu nemůžu věřit. Těším se, až ji vypustím. Jdu si pro vítězství. Doufám, že bude vydřené,“ přidal se v podobném duchu i Inspektor, který si v posledním souboji s Lohorém příliš času v kleci neužil a nyní by to rád napravil.


Závěr celého pořadu skončil na pozitivní vlně, kdy se Vémola i Kincl shodli, že si po zápase bez problémů podají ruku. Do odvety zbývá pouhých sedmnáct dní a my přejeme, aby se již nikomu nic nestalo a souboj roku opravdu proběhl.

Zdroj: CNN Prima NEWS


Další články