Sleduj nás

Nakonec žádný důchod? Bývalý šampion střední váhy UFC má v merku další zápasy

Nakonec žádný důchod? Bývalý šampion střední váhy UFC má v merku další zápasy
Po prohře s Paulem Costou sice Luke Rockhold oznámil, že přechází do bojového důchodu, nicméně netrvalo to dlouho a svůj původní výrok změnil.

Bývalý šampion střední váhy UFC, který poslední roky absentoval, než si dal „zahřívací“ fight s Paulem Costou, došel k závěru, že toho má světu ještě dost co nabídnout. Teprve teď se totiž dostává do varu, a tudíž jsme ho v plné formě nemohli vidět.

„Ano, chtěl jsem ukončit kariéru, ale ve skutečnosti jsem bojovým sportům ještě nikdy nezavřel dveře. Potřebuji své tělo dát nejprve do pořádku a potom se budu snažit navrátit do formy, ve které chci být. A až se do ní dostanu, tak klidně mohu aktivně zápasit další jeden, dva nebo možná i tři roky. Zcela upřímně cítím, že se od tohoto okamžiku mohu jedině zlepšovat,“ překvapil Luke Rockhold ve výpovědi pro server The Mac Life.


Jak je tedy vidno, situace v MMA světě se dokáže změnit prakticky ze dne na den. UFC dokonce už Rockholda vymazalo ze soupisky, do které se očividně on sám ještě hodlá vrátit.

Občas se u bojovníků stává, že se nehodlají smířit s tím, jakým způsobem se s tímto sportem rozloučí. Luke má na kontě tři prohry v řadě a nepochybně by rád ukázal, že je v něm daleko více, než nám napovídají jeho poslední výsledky.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články