Sleduj nás

Nad Vémolou jsem již zlomil hůl, jasně mi dal najevo, že se mě bojí, řekl Pešta

Nad Vémolou jsem již zlomil hůl, jasně mi dal najevo, že se mě bojí, řekl Pešta
Karlos Vémola svou kličkovanou údajně docílil svého. Viktor Pešta o něj po zbytek života přestal mít zájem.

Ještě než se příbramský rodák odebral směrem do americké PFL a byl čestným členem OKTAGONu, chtěl se střetnout s českým Terminátorem, kvůli němuž prakticky i shodil z těžké váhy do polotěžké.

Na tento krok ovšem Karlos zareagoval přesunem o váhu níž do střední, kde se nechal slyšet, že až Pešta něco v OKTAGONu dokáže, tak se teprve o něho začne zajímat. Do té doby nic.

Čas postupně plynul, Viktor vybojoval pás šampiona a Terminátor mezitím obýval poklidné vody střední váhy. Teprve teď, když Pešta oznámil přesun do PFL, se Vémola „záhadně“ vrací o váhu výš.


Vémola se prý zápasu vyhýbal


„Já jsem ten zápas chtěl a chtěl jsem ho celou dobu, co jsem byl v OKTAGONu, ale viděl to každý, že jakmile jsem přešel do polotěžké váhy, tak Karlos shodil do střední,“ řekl příbramský bijec během streamu na svém Instagramu.


„Jakmile jsem odešel, tak se on vrátil do polotěžké... Ten zápas by se stejně nikdy nestal. Tohle mi to jen potvrdilo. Je zbytečné ho nějak nahánět. On by do toho souboje nikdy nešel. Nemá cenu čekat a nějak si brzdit kariéru a spoléhat na to, že ho do toho někdo dokope.“

A tak se nám tedy uzavřela jedna kapitola jinak dlouhého příběhu plného očekávání. Na oba bojovníky však budou ještě čekat nové atraktivní příležitosti, i když ta jedna pro Peštu nezačala zrovna dobře. Během svého debutu v PFL utržil během středeční noci tvrdé KO.

Další články