Sleduj nás

Na tuto částku si přijde starosta Novotný v zápase s Bejrem. Jeho účast je vyvážena zlatem

Na tuto částku si přijde starosta Novotný v zápase s Bejrem. Jeho účast je vyvážena zlatem Foto: RedFace

Říká, že peníze nepotřebuje, přesto exkluzivní nabídku ze strany Clash of the Stars (pro tuto chvíli) nedokázal odmítnout.

Historie zrušených zápasů starosty Pavla Novotného je poměrně pestrá. Ačkoliv se pasoval do role kapitána této bojové hry, tak ještě do ringu či klece nenastoupil. A že se zde rýsovaly nějaké zajímavé příležitosti...

Na výsluní se nyní dostala organizace Clash of the Stars, která to se starostou městské části Praha-Řeporyje zkouší znova. Aby si ho pojistila, nabízí mu jak nezapomenutelný zážitek před více než deseti tisíci lidmi v hale, tak i lukrativní výplatu. Ta má dle informací našeho webu zahrnovat jedničku a rovných šest nul.

Dle serveru kupnisila.cz je měsíční plat starosty u obce, městské části či kraje do pěti tisíc obyvatel pro rok 2024 přibližně 80 tisíc korun. Můžeme si tedy říci, že si Pavel Novotný jedním zápasem v Clashi, který může skončit klidně hned v první minutě prvního kola, přijde minimálně na svůj roční plat. To vše za předpokladu, že doopravdy nastoupí.  

Součástí dohod s bojovníky jsou i nějaké zálohy. Víme, že Pavel Novotný aspoň jednu takovou dostal už i během svého působení v RedFace, kde by ještě teď měl mít platnou smlouvu na facky nebo box. V Clashi má mít podepsanou smlouvu čistě na box za onen jeden milion korun.


Soupeřem nejkontroverznější postavě českého internetu bude „Psychopat“ Aleš Bejr, který s panem starostou už několik měsíců má takový osobní spor, jenž si říká o nějaké vyústění v ringu či kleci. V našem případě půjde tedy o klec, ačkoliv se v ní bude pouze boxovat.

Psychopat Bejr uvedl, že i když své emoce možná během tiskové konference neudrží na uzdě, tak se v kleci bude snažit respektovat pravidla boxu, a to hlavně proto, aby dal Novotnému spočítat všechny ty hrubé řeči, které na internetu vedl.

Vzhledem k nedůvěře mezi fanoušky by se daly uzavírat sázky, zdali starosta Novotný do boje vůbec nastoupí. On sám na síti X psal, že o peníze nemá vyloženě nouzi, ale zároveň tento zápas považuje za příležitost, kdy se sebou může začít konečně něco dělat. A kdo ví, třeba trefí jednu dobrou a Psychopata uspí. I to se může stát. Protože se ale řadí mezi kuřáky a není zvyklý trénovat, zatímco jeho protivník cvičí dvojfázově každý den, tak je zřejmé, že se po prvním kole jeho šance na výhru rapidně sníží. Zápas se má uskutečnit již 7. září, a to máme vesměs za dva a půl měsíce.


 


Další články