Sleduj nás

Na to, jaké vedl řeči, se z něj stal můj boxovací pytel, vyčetl Sivák Magardovi

Na to, jaké vedl řeči, se z něj stal můj boxovací pytel, vyčetl Sivák Magardovi
Jonas Magard sliboval Vaškovi Sivákovi, že ho ukončí do dvou minut. Realita byla ale poněkud jiná.

Dle předzápasových prognóz a oživení zejména ze strany dánského bijce to už vypadalo, že by nás mohla čekat parádní štípaná, ve které bychom se třeba dočkali i nějakého překvapení. Samotný průběh zápasu nám ovšem ukázal, že trashtalk zůstal pouhým trashtalkem a že Jonas Magard v boji nepředvedl prakticky zhola nic.

„Jsem spokojený, že jsem vyhrál. Něco se mi tam povedlo, ale v zápase jsem se nedostal do takové své euforie. Můj soupeř totiž nic nedělal, byl to takový chodící pytel. Neohrožoval mě, nedostal jsem se do svého zvířecího módu,“ prozradil serveru kaocko Vašek Sivák, jenž si na konto připsal další výhru. Tentokrát však nečekaně snadnou.

„Magard nic nedělal. A když nejsem ničím ohrožený, tak trochu spím. Já jsem si ten souboj kontroloval. On vedl před zápasem hodně řečí, ale nic v podstatě neudělal, nešel ani do nějaké rvačky. Podvědomě jsem byl klidný a stále jsem na něco čekal, ale zbytečně. Ve třetím kole jsem se na to už vykašlal a vzal jsem ho trochu do školy,“ poznamenával.

magard sivak oktagon o2 arena


V duelu jsme se nakonec žádného ukončení před limitem nedočkali. Když ale vše dospělo do bodového rozhodnutí, nebylo o čem váhat. Sivák si odnesl jednomyslnou shodu v podobě 3x 40-36.

„Lidi byli super, vidím to na sociálních sítích. Podpory si strašně vážím, kdyby nebylo lidí, nepředvedl bych takový výkon. Hodně mi to opravdu pomohlo. Cítím, že jdu nahoru, je o mě zájem, jsem za to moc rád,“ těšilo talentovaného bijce, který je teď otevřený dalším lukrativním nabídkám. A kdo ví, třeba jedna přijde ze zahraničí.

Další články