Sleduj nás

Na svou ženu jsem ohromně pyšná, brání Nina Nunes Amandu před kritiky

Na svou ženu jsem ohromně pyšná, brání Nina Nunes Amandu před kritiky
Co Amanda prohrála svůj pás bantamové váhy, snesla se na ni vlna kritiky. Fanoušci ji skoro ani nepoznali, v postoji byla zcela jalová a příliš inkasovala. Zastání našla až u své manželky.

Amanda Nunes, která se svou ženou Ninou právě začala vychovávat svého prvního potomka, se zjevně více zaměřila na své rodinné povinnosti. Její bojová stránka kvůli tomu musela jít stranou, což se projevilo hned v bitvě s Juliannou Penou.

„Zcela upřímně mě tato prohra vůbec nepřekvapuje. Věděla jsem, že je Julianna tvrdá válečnice,“ řekla po prohraném utkání Amanda, kterou daný neúspěch skoro ani nezaskočil. Jejím „fanouškům“ se to ale nelíbilo, a tak jí to dali zejména na sociálních sítích hlasitě najevo.


„Nedělej si s tím těžkou hlavu, má lásko,“ utěšovala svou ženu Nina Nunes, dříve též známá jako Nina Ansaroff, která rovněž bojovala v UFC. „Kritika je skrytá závist, spousta těch lidí na tvé úspěchy nikdy nedosáhne. Jsem velmi pyšná na tebe i na vše, co jsi ve svém životě dokázala.“

Všechno zlé může být přeci jen k něčemu dobré. Amanda si už hrála s myšlenkou ohledně důchodu, teď se v ní ale přeci jen probudila nová energie a spolu s ní i nový oheň. „V mém stylu jsou stále jisté mezery a já nebudu mít klid, dokud je nezaplním,“ vyhlásila nově, že ještě stále hodlá pokračovat.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články