Sleduj nás

Na Sterlinga si došláplo UFC, odhalil manažer. Má domluvenou další obhajobu

Na Sterlinga si došláplo UFC, odhalil manažer. Má domluvenou další obhajobu
Aljamain Sterling se začal kroutit, že v žádném případě nechce další obhajobu proti Henrymu Cejudovi. UFC ale bylo jiného názoru.

Tak to nakonec dopadlo tak, jak jsme tušili. Aljamain Sterling ještě před pár dny všude hlásil, že je ochotný přijmout další titulovou obhajobu pouze proti Seanovi O’Malleymu, jehož jediného považuje za atraktivního soupeře. Dana White měl ale jiné plány, které dávaly větší smysl, a tak si na bantamového šampiona poněkud došlápl.

„Uznávám Sterlinga jako bojovníka a šampiona, ale když mu UFC nabídlo souboj s Henrym Cejudem, tak se začal velmi cukat. Jako by o sobě začal pochybovat,“ odhalil manažer Ali Abdelaziz.


„My jsme zůstali v klidu, protože jsme věděli, že se tato bitva UFC velmi líbí a bude ji chtít domluvit. Čekali jsme na moment, až si Dana White na Sterlinga trochu došlápne, což se nakonec stalo a teď je celá věc uzavřena. Jsme domluveni,“ řekl pro MMA Underground.

„Henry Cejudo bude ve svém dalším zápase bojovat o titul bantamové váhy. Známe všechny podrobnosti. Termín, místo atd. Veřejnost se je brzy dozví také,“ dodal Abdelaziz.


Sterling se tedy nakonec zjevně nechal zlomit a svůj pás bude příště obhajovat proti bývalému šampionovi, který se po dvouleté pauze nyní konečně oficiálně vrátil z důchodu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články