Sleduj nás

Na snowboardu jsem jezdil, abych si vyčistil hlavu, vyjasňuje Vémola. Kincla ještě zmlátí

Na snowboardu jsem jezdil, abych si vyčistil hlavu, vyjasňuje Vémola. Kincla ještě zmlátí
Že se Karlos Vémola vydal na hory, na tom nevidí nic špatného. Údajně tak činil dle rady svého fyzioterapeuta.

Terminátor si sice prošel velmi vážným zánětem, který mu z těla ještě úplně nevymizel, ale zase to prý neznamená, že musí jen sedět doma.

S příchodem Vánoc a následným koncem roku jsme Karlose mohli vidět, jak se koupe v jezeře, brázdí hory na snowboardu a chodí do fitka. Všechno to zní ale příliš moc drsně, než jaká je realita.


„Chápu, že si lidé mysleli, že když jsem nemocný, tak že budu jen sedět doma, ale tak to není. Já si potřeboval pročistit hlavu a podle mě neexistuje lepší způsob, jak si ji vyčistit, než si vyrazit na čerstvý vzduch na hory,“ sdělil Vémola v rámci živého vysílání na svém Instagramu.

Karlos navíc jednal podle pokynů svého lékaře. „Řekli mi, že bych tělo neměl zatěžovat, ale nohy do jisté míry můžu. Tak mi doporučili, abych si vyrazil na hory, což jsem udělal. Ve fitku jsem také cvičil jenom nohy. Dělám jen to, co mohu, abych se cítil dobře,“ vysvětloval.


Karlos Vemola a Attila Vegh prozradili vyplaty

O to více ho zaráží názory lidí, kteří pochybují o vážnosti jeho nemoci. V bojovém světě nemáte nikdy žádné jistoty, však i nedávno ze svých zápasů byli nuceni odstoupit Michal Martínek či Jiří Procházka.

„Rozumím tomu, že lidé, kteří nesportují, nechápou to, co dělám. Nejvíce mě to překvapuje od Patrika Kincla, který se rozhodl dělat naschvály a žalovat mě apod. A i když to, co jsem o něm řekl, byla pravda, raději se v tom už pitvat nebudu. Teď o něm nebudu říkat vůbec nic a jednou, až na to přijde čas, ho zmlátím. To bude pro mě zadostiučinění ažaž,“ podělil se o své pocity i plány.

Další články