Sleduj nás

Na příjmy této krásky nedosáhne většina Čechů ani za deset let. Jí k tomu stačí den. Svému platu z UFC se jen vysmála

Na příjmy této krásky nedosáhne většina Čechů ani za deset let. Jí k tomu stačí den. Svému platu z UFC se jen vysmálaFOTO: UFC

Lidé jí často říkali, že se minula povoláním, místo bojování se měla věnovat modelingu. A ona je vesměs poslechla.

Na modeling jako takový to zrovna nebylo, ale přesto si Paige VanZant našla své místo na slunci. Zpočátku to byly fotky do kalendářů a časopisů, a když se zjistilo, jak velký tyto snímky slavily úspěch, přešla známá oregonská kráska na platformy pro dospělé, kde se začala dychtivým fanouškům odhalovat opět o něco více. Kasička se tak začala rychle plnit. Jak moc? O tom se někdejší UFC bojovnice rozpovídala pro server MMA Fighting.

„To, že jsem začala dělat fotky pro kalendáře a časopisy, mi ukázalo, že si mohu vydělávat i jinak. A když jsem to rozjela naplno a viděla ty částky, nemohla jsem tomu uvěřit, však tolik nedostávám ani za své zápasy v UFC, na které se týdny usilovně připravuji. Tady jsem to měla za pár minut, až mě to nutilo k smíchu,“ prozrazovala.


„Co jsem přešla na platformy pro dospělé, se mé výdělky až zdesetinásobily. Hned za první den na takové platformě jsem si vydělala více než za celou svou kariéru v UFC. Samozřejmě ne každý den je tak výnosný, ale ten rozdíl je natolik markantní, že ho nelze ignorovat, proto jsem v této nové činnosti pokračovala a dělám ji dodnes,“ přiznávala.  

Dle serveru InsideSport si Paige za svou celou kariéru v UFC vydělala 564 tisíc amerických dolarů, tedy necelých třináct milionů korun českých. Pakliže hovoří pravdu, tak na své síti pro dospělé tuto částku překonala během pouhého dne.


Bojové kariéry nelituje

V UFC Paige postupně pšenka nekvetla, až byla nucena vyměnit organizaci. Svoji bojovou misi ale stále brala nadmíru vážně. „Je to sport, kterému jsem se věnovala od dětství, zamilovala jsem si ho, a i když jsem si už vydělávala jiným způsobem, stále jsem chtěla dokázat, že na to mám a že jsem více než jen něžná květinka,“ popisovala.

Devětadvacetiletá bojovnice tak nejprve zavítala do Bare Knuckle FC, kde se konají boxerské zápasy bez rukavic. Toto drsné prostředí ale její kariéru nevzkřísilo, ba dokonce to nedopomohlo ani jejímu vzhledu. Krvavé šrámy a modřiny se hojily několik dlouhých týdnů a výdělky na placených platformách se na nějaký čas pozastavily. Proto Paige nakonec zavítala do zábavní wrestlingové show AEW, kde se drží prakticky dodnes.Další články