Sleduj nás

Na Karlose Vémolu si brousí zuby bývalý soupeř Attily Végha

Na Karlose Vémolu si brousí zuby bývalý soupeř Attily Végha

Další den a další možná výzva. Sotva se vyjasnilo, za jakých podmínek by se mohl uskutečnit zápas Karlose Vémoly s Viktorem Peštou, tak už si na Terminátora brousí zuby nový potenciální soupeř.

Maiquel „Big Rig” Falcao se toho vůbec nebál, když na svém instagramu sebevědomě požádal o zápas s největší tuzemskou hvězdou Karlosem Vémolou.

Falcao je velmi houževnatým brazilským rváčem, ovšem s přibývajícím věkem se i u něho postupně začaly objevovat známky poklesu výkonu, přesto je jeho skóre i v dnešní době poměrně oslnivé (40 výher a 15 porážek).

Čeští fanoušci si Big Riga určitě budou dobře pamatovat ještě z OKTAGONu 10 (17. listopadu 2018), kde si s ním na body poradil Attila Végh. Jedná se o mašinu, která se vyžívá v knokautech, a když jí padne rána, znamená to dobrou noc.


Dá se však takováto výzva vůbec brát vážně? Vzhledem k nabitému programu českého Terminátora a zároveň plánovanému přesunu do střední váhy s něčím podobným asi počítat nemusíme, nicméně promotér Ondřej Novotný již několikrát v minulosti překvapil nečekaným výběrem soupeřů. A Karlos Vémola by se údajně rád už objevil na Oktagonu 14 v Bratislavě.


Další články