Sleduj nás

Můžu porazit všechny, klidně i Jonese, chvástá se Procházkův soupeř Hill

Můžu porazit všechny, klidně i Jonese, chvástá se Procházkův soupeř HillFOTO: UFC

Jon Jones na posledním turnaji UFC dokázal, že je skutečně nejlepším MMA bojovníkem všech dob. Pro Jamahala Hilla by ale mohl být jenom chutným soustem. 

Opět se nám potvrdilo, že pokud jde o internet a řeč za klávesnicí nebo kamerou, je Jamahal Hill naprostou jedničkou. Naposledy se tak stalo v reportáži, jež vyšla na portálu InsideFighting. Právě zde se současný šampion polotěžké váhy objevil, aby prokázal své ambice stát se také nejlepším ze všech. 

„Jon Jones je legenda našeho sportu. To, co předvedl při svém debutu v těžké váze, bylo fenomenální. S Cirylem Ganem zametl tak rychle a nekompromisně, skoro jako by to ani nebyl žádný soupeř,“ chválil Hill nezpochybnitelnou MMA legendu, jejíž dovednosti by také jednoho dne rád otestoval. 


„Samozřejmě bych se s ním také moc rád utkal. Hned poté, co skoncuju se všemi případnými vyzývateli v mé divizi, tak bych šel za Jonem. Určitě ho jsem schopen porazit. Jsem schopen porazit kohokoliv,“ řekl Hill. 

A těmi vyzývateli pochopitelně myslí i českého borce. „Doufám, že mým příštím soupeřem bude právě Jiří Procházka. Už velmi dlouho toužím i po zápase s ním. Je to takový divný bojovník s prapodivným stylem, ale věřím, že jsme schopni předvést dobrou bitvu. Takovou, kterou ovšem zaručeně vyhraju,“ usmál se současný šampion z divize polotěžké váhy UFC. 


Nyní záleží v podstatě vše jen na Procházkovi a jeho zdravotním stavu. Pokud mu lékaři dají zelenou, uvidíme se s ním v kleci již v druhé polovině léta. Kdyby se ten návrat ovšem protáhl, dá si Hill jednu povinnou obhajobu (zjevně proti Magomedu Ankalaevovi), načež by se Jirka postavil proti vítězi. Tak či tak Jiří půjde po svém návratu hned o titul. 


Další články