Sleduj nás

Může Woodley porazit Colbyho? Burns je o tom přesvědčený! A tohle je prý způsob

Může Woodley porazit Colbyho? Burns je o tom přesvědčený! A tohle je prý způsob

Tyron Woodley se nemá zrovna čím pyšnit. Jeho poslední zápasy byly doslova propadák a spousta lidí v něj už ztratila víru. Přesto se zde najdou tací, kteří mu věří.

Jedním z těch, co nad Woodleym nezlomili hůl, je například aktuální jednička žebříčku velterové váhy UFC Gilbert Burns. Ačkoliv on sám bývalého šampiona po pěti jednoznačných kolech přemohl na body, nemůže upřít jeho kvality, které v něm stále dřímou. Jde jen o to je probudit.

„Tyron je stále dobrý bojovník. Věřím tomu, že potřebuje výhru, aby to nakoplo jeho sebevědomí. A teď bude bojovat s Colbym Covingtonem, což je velmi dobrá příležitost, jak toho docílit,“ uváděl Burns, jenž Colbyho jako člověka zrovna nemusí, a proto bude fandit jeho sokovi.


Tyron Woodley nemá v UFC zrovna své období

Jak se tedy dá Covington, který si o sobě myslí, že je nejlepší velterová váha současnosti, porazit?


„Nevím, jak je na tom Woodleyho kardio, ale Colby není nějaký extra dobrý postojář. To znamená, že proti němu můžete bojovat s rukama více dole, abyste mohli bránit jeho takedowny. A Tyron je dost silný na to, aby je uměl odvrátit. Tak dlouho, dokud se mu to bude dařit, bude mít herně navrch a nakonec může vytasit i nějaké KO,“ domnívá se Burns.

Že půjde o těžké utkání, to ví dokonce i sám Covington. „Woodley možná dva duely v řadě prohrál, ale teď ze sebe bude chtít vydat to nejlepší, takže určitě s bodovým rozhodnutím nemůžeme počítat. Tahle bitva je velmi osobní,“ řekl „Chaos“ s předstihem. Taktéž však podotkl, že ať už se jeho soupeř proti němu namotivuje sebevíc, stále ho porazí.


Další články