Sleduj nás

Muradov věnoval výhru fanouškům: Nemohl jsem je zklamat, říká

Muradov věnoval výhru fanouškům: Nemohl jsem je zklamat, říká

Tři kola těžké dřiny se sladkou tečkou na konci. Mach Muradov v úvodním zápase v UFC ukázal, co to je si jít za svým snem, ačkoliv vám bojové podmínky nejsou zrovna nakloněny.

Největší překážkou Machovi byla pouhá dvoutýdenní příprava. Před ní byl v USA a doposud není jasné, kolik časů v tréninku strávil, nicméně ve třetím kole s Italem Alessiem Di Chiricem očividně už nemohl. On sám to přiznal na pozápasové tiskové konferenci, avšak jak ještě později v rozhovoru pro deník Sport upozornil, polevit vůbec nemohl… no a vzdát se už vůbec ne.

„Tato výhra je pro všechny mé fanoušky, bojovali jsme společně. Třetí kolo už to nešlo, byl jsem moc unavený, ale mám obrovskou podporu, lidi, co za mnou stojí a modlili se za mě a věřili mi. Reprezentuji obě země, a tak jsem si řekl, že musím vyhrát. Díky tomu jsem zvítězil,“ odhaloval, co bylo jeho motorem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Makhmud Muradov si vždy hleděl svých fanoušků. Po zápase na Oktagonu 13 přiznal, že bez nich nejsou MMA zápasníci nikým. A on se jim tuto neustálou podporu snaží nějakým způsobem splatit.


„Přijelo mě podpořit hodně lidí, takže nešlo prohrát. Šel jsem a bojoval jako… U nás jeden lev už je, Karlos Terminátor Vémola, takže jsem bojoval jako tygr (smích). Dal jsem do toho všechno. Všichni viděli, že už jsem nemohl, a jsem rád, že výhra je doma,“ doplnil na isport.cz Muradov.


Další články