Sleduj nás

Muradov se na UFC v Brazílii nepředstaví, soupeř ohlásil nečekané zranění

Muradov se na UFC v Brazílii nepředstaví, soupeř ohlásil nečekané zranění
Avizovaný zápas Makhmuda Muradova (24-6-0) na UFC Fight Night v Brazílii se ruší. Soupeř Antonio Carlor Jr. (10-4-0) se zranil.

Tip: Dnešní UFC 300 s Jiřím Procházkou můžeš zdarma sledovat zde.
Mach se v UFC pořádně rozjel a své tempo rozhodně nechtěl zpomalit. Nejprve na body porazil Itala Di Chirica a následně knokautoval Američana Smithe. Tyto dvě výhry uzbeckého bijce postavily do pozice, že mohl dostat soupeře dokonce už z nejlepší patnáctky žebříčku střední váhy. Muradov se sice hvězdného jména dočkal, ale to nakonec bylo nuceno z domácího turnaje odstoupit.

„Ahoj všem. Moc mě to mrzí, ale mám pro vás špatnou zprávu. Zápas v Brazílii, který se měl konat 14. 3., se bohužel neuskuteční, můj soupeř Carlos Jr. se zranil,“ informoval Makhmud prostřednictvím svého Instagramu.


Ačkoliv už zahájil přípravu, hlavu kvůli tomu věšet nehodlá. „I to k tomuhle sportu patří a já bych mu rád popřál brzké uzdravení. Snad se ještě někdy utkáme,“ vzkazoval Carlosovi.

Jeho budoucnost je pro tuto chvíli mírně nejistá, ale to se co nevidět vyřeší. Vypadá to ovšem, že se v atmosférou proslulé Brazílii neukáže. „Nebudu součástí turnaje v Brazílii, ale to nevadí, my jedeme dál a makáme. Stále jednáme s UFC. Jakmile budu vědět o dalším zápase, určitě vám dám vědět. Děkuji za vaší podporu.“


Pokud se budeme držet daného schématu, podle něhož by měl Mach bojovat s někým z TOP patnáctky žebříčku, bude výběr už o něco užší. Dvě jména jsou zraněna a většina ze zbytku má již domluvený zápas.


Další články