Sleduj nás

Muradov neví, jestli bude na UFC zápasit, rozhodne místo konání

Muradov neví, jestli bude na UFC zápasit, rozhodne místo konání

Uzbecko-český zápasník Makhmud Muradov prozradil, že ani on sám neví, kde se bude turnaj UFC 249 konat. Zdali to ale bude v zámoří, pak se jeho účast ruší.

Mach měl tu možnost se vůbec poprvé představit na velkém hracím poli, když ho UFC povolalo na kartu, jíž má headlinovat zvučná dvojice Khabib vs. Ferguson.

Zkouška pro Muradova nebyla vybrána vůbec snadná. Uzbeckému rodákovi byl přidělen Karl Roberson, jehož zápasnický rekord čítá devět výher a dvě porážky. Oba dva neúspěchy přišly po submisi (Arm-Triangle Choke), v postoji byl zatím neomylný. Jedná se o fyzicky vždy dobře připraveného borce, který boxuje v otočeném gardu.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Makhmud Muradov v přípravě na UFC

Pokud by se Machovi podařilo vyhrát, zajistil by si posun do nejlepší desítky žebříčku střední váhy a pomalu by už mohl začít pokukovat i po samotné špičce. Doposud ale netušíme, zdali k tomuto velmi vyhlíženému zápasu dojde.


„Situace je bohužel taková, že nikdo neví co bude a kde to bude. Vypadá to na USA, ale není to stoprocentní,“ sdělil pro sport.tv.nova Muradov, čímž jenom potvrdil výrok ostatních zápasnických kolegů, že ani oni netuší, kde se bude UFC 249 konat. Původním místem byl Brooklyn, ten se však společně s celým New Yorkem uzavřel do karantény.

„Řešíme to, ale když to bude v USA, tak to pro mě padá. Jednak se tam nedostanu a za druhé doma mám těhotnou ženu. To je riskantní,“ dodával Muradov, který prokázal svůj dobrý cit pro rodinu. Ta by měla být vždy na prvním místě.


Další články