Sleduj nás

Muradov na válečné stezce. Vyzraje i nad silným brazilským soupeřem?

Muradov na válečné stezce. Vyzraje i nad silným brazilským soupeřem?

Cesta do UFC nebývá nikdy snadná. Abyste se tam dostali, musíte se pyšnit jak přepychovým skóre, tak i přepychovými výkony. Uzbekistánský bijec to zatím splňuje, nyní na něj však na Oktagonu 13 čeká možná nejtěžší soupeř z celé své vítězné série.

Makhmud Muradov, bývalý šampion střední váhy XFN, se po svém přesunu do Oktagonu uvedl výhrou, když přemohl obávaného Brazilce „Udu“ (nyní 13-4-0). Jednalo se o silného protivníka, jehož minulost je vázána s UFC. Přesně tou destinací, kam by se „Mach“ rád dostal. Jak on už sám avizoval, jisté nabídky zde v minulosti byly, jenže ty jej směrovaly pouze do testovacích duelů, tzv. „Dana White Contender Series“, kde se střetávají nejlepší zápasníci ze všech zemí, aby si vybojovali vstupenku do nejprestižnější MMA organizace planety.


Muradov se nechal slyšet, že už jeho schopnosti na UFC stačí, pouze si chce svou cestu vybojovat přímo, nikoliv žádným testem. A proto tvrdě dře dnem i nocí, aby to všem dokázal. Oktagon mu na jeho cestě pomáhá těmi nejlepšími způsoby. Na jeho poslední duel mu sehnal dalšího brazilského protivníka, a sice Wendella de Olivieru Marquese (31-12-0), jemuž se v bojovém světě přezdívá „War Machine“. A tuto přezdívku nedostal náhodou, Oliviera je totiž znám svou neúnavností, díky níž skolil už 31 soupeřů, 12 z nich padlo formou K.O.


Oktagon 13, který se koná již tuto sobotu v pražském tenisovém areálu Štvanice, je považován za nejkrásnější turnaj roku. Zápasníci se mezi sebou pobijí pod širým nebem, což prověří kromě jejich zkušeností i jejich fyzickou stránku. Zdali bude přílišné horko, může dojít k dřívějšímu vyčerpání. A zejména v UFC, kam se chce Mach dostat, je fyzická stránka velice důležitá. Každý zápasník zde bojuje na hraně svých možností až do konce.

Makhmud Muradov má na svém kontě 21 vítězství a 6 porážek. Všech jeho posledních deset soubojů pro něj skončilo vítězně. Zdali se mu to povede i pojedenácté, to se dozvíme již tuto sobotu 27. července na pražské Štvanici. Turnaj začíná v 18.30 hodin a celý si jej můžete vychutnat na stanici O2 TV Sport.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

Od turnaje FABRIQ 2 uběhl již měsíc, ale hlavní zápas celé akce je stále pro mnoho odborníků i fanoušků trnem v oku. Nyní se k němu kromě zástupců sázkových kanceláří a Gáborových šéfů vyjádřil i respektovaný sudí Jakub Müller. Výrazná osobnost domácí scény neměla absolutně žádné pochopení pro šarádu, která byla divákům místo vrcholu večera nabídnuta. 

Jakub Müller: Každý takový zápas, jako předvedl Borároš s Medvedovskim, může poškodit pověst MMA

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA

Hlavní událost turnaje OKTAGON 43, který se uskuteční 20. května v O2 areně, je jasná. Odveta mezi Vémolou a Kinclem je tahákem, který by bezpochyby pražskou halu vyprodal i sám. OKTAGON však vytahuje z rukávu další esa, která donutí fanoušky sáhnout do úspor na letní dovolenou a místo do Chorvatska radši vyrazit na svátek MMA do Prahy. 

OKTAGON odtajnil zajímavé zápasy pro turnaj v Praze. Do akce půjde bývalý šampion, mega talent a i navrátilec z RFA