Sleduj nás

Muradov hodnotí svého příštího soupeře a děsí fanoušky: Prohra a v UFC končím!

Muradov hodnotí svého příštího soupeře a děsí fanoušky: Prohra a v UFC končím! FOTO: UFC

Makhmud Muradov to má jen dva zápasy do konce současné smlouvy s UFC, oba je však musí bezpodmínečně vyhrát, aby se v MMA Lize mistrů udržel.

Uzbecký bijec dostal povolávací rozkaz, který jej váže s datem 11. března, kdy se na Fight Night turnaji v Las Vegas střetne s nebezpečným Abusem Magomedovem.

Ten má sice v UFC zatím jen jeden zápas, zato jej ovládl naprosto hravě, když svého soupeře ukončil už po devatenácti vteřinách prvního kola. V minulosti zářil pod křídly KSW nebo PFL.


„Je to dobrý zápasník, hezky vyhrál v Paříži (3. září, UFC Fight Night 209), kde jsem měl původně taky nastoupit,“ připomíná Muradov.

„Od zápasu očekávám, že zkrátka musím vyhrát. Když se mi to podaří, zůstávám v UFC. Když ne… Asi poslední možnost. Sice mám smlouvu ještě na dva duely, ale musím s ním vyhrát a zůstanu určitě,“ poznamenal pro server isport.cz.


„O zápase vím tři dny. Zavolal mi manažer, že Magomedov měl nastoupit v únoru do duelu s Geraldem Meerschaertem, s nímž jsem v srpnu 2021 prohrál, ale sám nedostal vízum do Ameriky. Tak došlo na změnu a nastoupí až se mnou v březnu,“ sdělil uzbecký bijec.

Muradov má na kontě aktuálně dvě prohry v řadě, navíc není zrovna nejaktivnější. Jeho ambice týkající se útoku na špičku divize střední váhy tak dostaly značnou trhlinu a nyní se místo nějakých velkých cílů musí obávat, aby v UFC vůbec zůstal.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články