Sleduj nás

Můj výkon byl prostě otřesný! soptí Anthony Johnson po svém debutu v Bellatoru

Můj výkon byl prostě otřesný! soptí Anthony Johnson po svém debutu v Bellatoru
Po čtyřech letech mimo hru se tento víkend do akce vrátil Anthony Johnson, který sice svůj debutový zápas pod taktovkou Bellatoru vyhrál, ale spokojený se svým výkonem dozajista nebyl.

Muž, který sklízel v UFC jeden bonus za druhým, si odbyl svůj debut v nové organizaci, kde začal výhrou na KO proti Josému Augustovi. Tento úspěch se však nezrodil vůbec snadno, neboť mu předcházela pekelná muka. V prvním kole se totiž sám ocitl na žíněnce a nechybělo moc, aby jej soupeř ukončil.

„Jsem vyloženě nasraný!“ nebral si Johnson po zápase žádné servítky. „José mě trefil, a i když mi nevadí, když mě soupeř zasáhne, tak jsem se zničehonic ocitl na podlaze. Snažím se tím říct, že tohle nejsem já. Tohle byl kurevsky špatný výkon z mé strany. Moji fanoušci vědí, že dokážu být lepší, než mohli vidět,“ sypal si popel na hlavu.


„Jsem sám na sebe naštvaný, že jsem něco takového dovolil. Bylo to ode mě strašně nezodpovědné,“ popisoval Johnson, jenž se nyní v rámci pavoukového typu turnaje střetne s Vadimem Nemkovem. „Bude mi ctí mu čelit. Je to zvíře a je to nejvíce komplexní fighter v této divizi. Je dobrý jak na zemi, tak i v postoji. Ve skutečnosti jsem velkým fanouškem jeho dovedností,“ vzdával veterán UFC hold svému příštímu protivníkovi.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články