Sleduj nás

Můj souboj se Silvou? To je jako zápas LeBrona Jamese proti Michaelu Jordanovi, říká Adesanya

Můj souboj se Silvou? To je jako zápas LeBrona Jamese proti Michaelu Jordanovi, říká Adesanya

V MMA světě si zatím drží čistý štít a počítá, že ten mu také neposkvrněný zůstane i po duelu s navracející se hvězdou Andersonem Silvou. 

Na nigerijského bijce čeká velmi vyhlížený duel s jeho tehdejším idolem, a tak musel slíbit svým příznivcům, že tady žádné citové pouto nebude hrát prim. „Je to má modla! Několik věcí jsem se snažil pochytit z jeho pohybů. Vždy jsem se na něj jako začínající bojovník rád díval. Teď se ale věci otočily, protože stojíme proti sobě a tady již nelze brát v potaz žádná slitování. Vím, že bude chtít útočit, vím, jak na mě bude chtít vyzrát, ale také vím, že se mu to nepodaří,“ představil nám Adesanya své smíšené pocity plynoucí z nadcházejícího utkání. 

Israel Adesanya komentuje zápas se Silvou


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A ty emoce se v něm opravdu hromadily. „Ku*va, ten chlap je legenda, říkal jsem si ihned, co mi byla tahle novinka sdělena. Jakmile jsem se tedy sešel s Dana Whitem, abychom prodiskutovali možnosti zápasu, nebylo nad čím uvažovat, šel jsem do toho. Tohle je ta šance, která může přijít jenom jednou za život. Je to jako kdyby se proti sobě postavil LeBron James a Michael Jordan, dva králové v jednom sportu. Tohle pro mě znamená úplně nejvíc, co ani nejde slovy popsat. A celý svět to bude chtít vidět,“ vyjadřoval své nadšení. 

Israel Adesanya je legenda UFC


Ve hře přitom byl i „Jacare“ Souza, jenž si po výhře nad Chrisem Weidmanem na UFC 230 řekl o titulový zápas se šampionem, který vzejde z duelu Whittaker - Gastelum. „Byl to původní plán, já ani do Austrálie (místo konání UFC 234) neměl jet, ale pak mi zavolal agent, že se objevilo volné místo a rázem už to jelo. Chápu to, Jacare má za sebou opravdu těžký fight, takže si potřebuje chvíli odpočinout. Já odpočívat nemusím, protože jsem svého protivníka zničil poměrně hladce, a to navíc ještě v prvním kole,“ uzavřel doposud neporažený borec.


Další články