Sleduj nás

Monika Bagárová a Makhmud Muradov čekají potomka

Monika Bagárová a Makhmud Muradov čekají potomka

Monika Bagárová a Makhmud Muradov nadělili svým fanouškům dáreček. Zpěvačka na svých sociálních sítích oznámila, že se zápasníkem UFC čeká potomka. Nedávno porodila třeba i Lela Ceterová a i Karlos Vémola je tak znovu tátou.

„Chci se s vámi podělit o tu nejkrásnější zprávu v mém životě. Budu máma!,“ přidala Monika na svůj facebokový profil. To doplnila i fotografií z ultrazvuku, kterou drží společně s Muradovem. Právě Bagárová se proslavila díky SuperStar, kde poznala i první lásku. Tou byl Ben Cristovao, se kterým vytvořila i společný song Chci. Pár však příliš dlouho nevydržel a Monika se přesunula do Ameriky.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Následně ale přišel zlom. V roce 2018 oznámila nový vztah a jak je vidět, myslí to opravdu vážně. Makhmud Muradov se v tomto roce dostal do UFC, kde se mu podařilo vyhrát i první dva zápasy. Třetího se prý dočkáme už na jaře a podle organizace se můžeme těšit na zvučnější jméno

„Jsem šťastný, v životě se mi začalo dařit. Celou dobu do toho dávám vše a nyní to konečně nese své ovoce. Za první vydělané peníze koupím rodičům byt v Praze, přistěhují se sem z Uzbekistánu. Čekáme miminko, moc se na to těším, ale vím, že to bude náročné a musím i nadále tvrdě makat,“ okomentoval situaci Muradov.Další články