Sleduj nás

Moc rádi bychom s Khabibovou MMA organizací navázali spolupráci, zní z Bellatoru

Moc rádi bychom s Khabibovou MMA organizací navázali spolupráci, zní z Bellatoru
Perspektivní kroky Khabibovy organizace začínají nést ovoce. Dokonce se mu ozval už první zájemce ohledně možné spolupráce.

Když Ali Abdelaziz řekl, že do dvou let bude Eagle Fighting Championship konkurovat i hvězdné UFC, dost možná nemluvil do větru. EFC pravidelně roste a pod svými křídly chová stále více a více zvučných bojovníků.

„Tohle není práce pouze jednoho člověka, za tímto projektem stojí spousta sponzorů. Všichni pomáhají Khabibovi na tom bojovém trhu uspět,“ prozradil sám manažer Abdelaziz, který je s Nurmagomedovem v úzkém kontaktu. Dokonce mu do jeho organizace pomáhá shánět nové bojovníky.


Že je potenciál EFC vskutku vysoký, toho si všiml i takový Scott Coker, současný lodivod Bellatoru MMA. Ten už teď dokonce mluví o možné vzájemné spolupráci.

„Možná si to neuvědomujete, ale já, Khabib, Ali (Abdelaziz) a Javier (Mendez) jsme skvělí přátelé. Dobře si rozumíme a máme mezi sebou dobré vztahy. Proto jsme už řešili i podmínky případné spolupráce,“ odhalil Coker.


„Chceme přijít na způsob, z jakého by mohly profitovat obě organizace. Na stole máme několik variant, kterými se budeme ještě zabývat. Moc rádi do toho půjdeme, jelikož společně můžeme dosáhnout velkých věcí,“ věří.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články