Sleduj nás

MMA elita reaguje na souboj Procházka vs. Pereira. Český samuraj favoritem, ale jen o kousek

MMA elita reaguje na souboj Procházka vs. Pereira. Český samuraj favoritem, ale jen o kousekFOTO: UFC

Velké čekání je u konce a dozajista to stálo za to. Takové nadšení z řad MMA bojovníků snad ani sami fanoušci nečekali.

Začít bychom měli u osoby, která tento duel oznámila. Šéf UFC Dana White tak učinil tento čtvrtek v našich časných ranních hodinách. Kdo jeho slova ale slyšel, ten už dozajista znova neusnul.

„Jiří Procházka je jedním z nejvíce atraktivních bojovníků, jaké na soupisce máme. Vzdal se svého titulu, když utrpěl jedno z nejhorších zranění, jaké jsme kdy v UFC viděli. Nyní je však plně uzdraven, v UFC je stále neporažen a chce si vzít svůj opasek zpátky. Pevně věřím, že se soupeřem předvedou pekelně zajímavý fight, nemůžu se dočkat!“ prohlásil White v promo videu na tento titulový boj.


A další reakce se jen hromadily.

„Jiří Procházka, můj člověk! Fakt mu to přeju, ale bude to mít těžké. Alex má ten nebezpečný levý hák. Myslím si, že na tento zápas nebudu moct ani dospat!“ přihlásil se ke slovu Henry Cejudo, který tak učinil na svém YouTube kanálu.


„Wow, prostě wow! Věděli jsme, že se to blíží, ale teď, když je to oficiální, má člověk až husinu. Za sebe musím říct, že si vůbec nedokážu tipnout vítěze. Oba borci disponují tak šíleným stylem, že se to může převrhnout na jednu i druhou stranu. I díky tomu je ten zápas ovšem zajímavý a všichni se ho nebudeme moct dočkat,“ vyjádřil se ve svém podcastu bývalý šampion a nynější komentátor Michael Bisping.

„Nezáleží na tom, kdo vyhraje, budu čekat na vítěze. Kluci, předveďte hlavně to nejlepší,“ připojil se skrze své sociální sítě Jamahal Hill, o jehož uvolněný titul se letos v listopadu bude bojovat.

„Tohle je naprosto pekelný fight. Naprosto, naprosto pekelný fight. Střetnou se dva velice podobné světy a vyhraje ten úspěšnější. Jsem si prakticky jistý, že tohle na body nedojde,“ řekl někdejší šampion polotěžké či těžké váhy Daniel Cormier ve svém podcastu DC & RC Show, přičemž si neodpustil i jednu predikci. „Alex má neskutečnou KO sílu. Takovou, se kterou jsem se ještě nesetkal. Protože se Jirka více odkrývá, sázím spíše na Alexe. Myslím si, že tu bradu najde.“


„Parádní fight pro už tak nabitou Madison Square Garden. Ať kluci ukáží, co v nich je. Pokud se mě ptáte, věřím více Jirkovi, protože je s tou vahou už spjatý, ale zrovna tohle je válka, kde jeden úder bude moct rozhodnout o všem,“ podělil se o svůj názor ve svém podcastu bývalý zápasník Chael Sonnen.


Další články