Sleduj nás

Mlátíš bezbranné a užíváš drogy, Bůh tě ale potrestá, opřel se Ferguson do McGregora

Mlátíš bezbranné a užíváš drogy, Bůh tě ale potrestá, opřel se Ferguson do McGregora
Tony Ferguson je připravený dát Conorovi za všechny jeho předchozí podvody a prohřešky za vyučenou.

Zmíněná dvojka se možná trochu nyní výkonnostně trápí, ale to ještě neznamená, že neumí budit zájem. Conor McGregor jej však v době své bojové neaktivity budí jinak, než by od něj jeho fanoušci očekávali.

Naposledy třeba seknul italského dýdžeje Franesca Facchinettiho, jehož poslal jednou svou pověstnou ranou k zemi, až ho musela žena křísit. Důvod, proč tak činil, dodnes znám není, ale zato se už vyřizuje žaloba.


Ferguson se rozhodl využít této příležitosti a s Conorem si vynutit fight. „Tak ty si rád vybíráš bezbranné lidi, DJe, abys je mlátil? To jsi tedy pěkná ku*va! Jsi duševně chorý člověk, který ještě musí používat drogy, aby si vynahradil své psychické nedostatky. Že sis zlomil nohu, to tě jenom trestá Bůh za tvé chování!“

El Cucuy svým vzkazem zaryl příliš hluboko. Pár chvil předtím ještě stihl McGregora vyzvat k boji. „Máme spolu nedořešený byznys. Je na čase, abychom ho uzavřeli!“ pobízel se Ferguson na svých sociálních sítích, přičemž dával jasně najevo, že to bude on, kdo irského bojovníka za jeho nemístné chování ztrestá.

Další články