Sleduj nás

Mít jen v UFC hratelnější soupeře, mohla se má kariéra ubírat jiným směrem, přemítá Pešta

Mít jen v UFC hratelnější soupeře, mohla se má kariéra ubírat jiným směrem, přemítá Pešta

Viktor Pešta zavzpomínal na své slibné začátky, které ho zavedly až do bran UFC. Zde podstoupil celkem pět duelů a čtyři z nich prohrál. Kdyby mu však okolnosti přály více, mohla se údajně jeho kariéra odvíjet lepším směrem.

„Nebyl jsem příliš spokojený se svým managementem,“ prozradil Pešta v podcastu u Patrika Kincla. „Zastupoval mě Manos Terzitanem, což je Švéd. A myslím si, že on tam moc až tak nevyjednával,“ pravil.

Viktor Pesta v UFC


„Zdálo se mi, že jim upřímně nezáleželo na mém blahu. Jen si řekli: ‚Ok, je tu týpek, který má potenciál, tak ho tam hodíme a buď z něho něco bude, anebo ne.‘ Uvědomil jsem si to až zpětně. Na člověka to jakoby hrají, že jim na vás záleží, ale asi to tak úplně nebylo. Pověděli si, že buď budu dobrý a oni ze mě budou mít nějaké prachy, nebo nebudu, tak si najdou někoho jiného,“ vydedukoval si po čase.

A všeho údajně nyní lituje. „Zpětně mě fascinuje moje drzost, že jsem do toho šel, i když jsem o tom nic nevěděl. Prostě jsem si řekl, že to nějak dám, že se to naučím za pochodu a bude to v pohodě, to se ale úplně nestalo,“ přemítal Pešta, který v UFC prohrál Ruslanem Magomedem, Derrickem Lewisovem, Marcinem Tyburem a Alexeyem Oleynikem.


„Každý, s kým jsem šel, potom vystřelil vzhůru. Kdybych šel například s nějakými hratelnějšími soupeři, tak to mohlo vypadat jinak a možná by se má kariéra mohla ubírat úplně jiným směrem,“ vzpomínal bijec, jenž nyní působí pod křídly organizace OKTAGON MMA, kde naposledy v rámci titulové bitvy v těžké váze podlehl Michalu Martínkovi.


Další články