Sleduj nás

Mistrovský titul mi nájem nezaplatí. Kdybych neprodávala své tělo, tak pracuji v McDonaldu, říká boxerská šampionka

Mistrovský titul mi nájem nezaplatí. Kdybych neprodávala své tělo, tak pracuji v McDonaldu, říká boxerská šampionkaFoto: DAZN

Ebanie Bridges má už boxerském odvětví nějaké jméno, přesto se bohužel nedá říct, že by se tímto sportem uživila.

Šestatřicetiletá šampionka bantamové váhy federace IBF jde proti tvrzení, že se v boxu točí větší peníze než v MMA. I jako držitelka mistrovského pásu má prý problémy zaplatit nájem, což byl také jeden z důvodů, proč se rozhodla přejít na platformy pro dospělé a začít prodávat svůj choulostivý obsah.

„Myslela jsem si, že tyto platformy půjdou navždy mimo mě, ale jak jsem si zlomila ruku a měla dost velké potíže z boxerského platu vyjít, musela jsem se rozhodnout, co dál budu dělat. Na výběr byly asi jen dvě možnosti, přičemž ta druhá byla nabídnout fanouškům, kteří mi často píší, část mého pikantního obsahu,“ řekla Ebanie pro server LuckyBlock.com.

„Pokud to řeknu na plnou hubu, kdyby nebylo OnlyFans, tak bych teď obsluhovala v McDonaldu. Svou poslední zápasnickou výplatu jsem obdržela v prosinci 2022. OnlyFans je můj zdroj obživy a také můj hlavní sponzor, který mi umožňuje platit trenéry, přípravu, výživové doplňky a samozřejmě také nájem. Pomáhá mi to přežít v přítomnosti a pomáhá mi to si zajistit budoucnost,“ dodala s tím, že se na této platformě nějak extra neodhaluje. Spíše tam dává fanouškům možnost nahlédnout do jejího soukromí nebo si s ní psát, což je například na jejím Instagramu i vzhledem k počtu zpráv naprosto nemožné.  

Pojďme si k tomuto vyjádření doplnit několik podstatných informací. Ebanie Bridges se naposledy v ringu objevila 22. prosince minulého roku, kde sice úspěšně obhájila svůj titul (výhra v 8. kole na TKO nad Shannon O’Connell), ale zato si v duelu zlomila ruku. Tato fraktura ji vyřadila na několik dlouhých měsíců ze hry.


Mírně kontroverzní může být ta část, že nevystačí finančně. Dle dobře dostupných informací, jaké nám nabízí například portál sportspayout, si Ebanie v souboji se Shannon přišla na 250 tisíc dolarů, což je v přepočtu 5,5 milionů korun. Zde ovšem asi platí to tvrzení, že si celebrity (ač sportovní) žijí na jiné úrovni a mají jiné výdaje. Nemluvě o škrtu pro trenéry, manažera, doplňky, a navíc se jedná o částku před zdaněním. Na druhou stranu do ní nejsou uvedeny bonusy od sponzorů a z případných reklam.

Ebanie Bridges byla naposledy jako host k vidění 12. srpna v Londýně na boxerském galavečeru, jehož hlavní náplň obstarali Anthony Joshua a Robert Helenius (Joshua vyhrál v 7. kole na KO). Zde se setkala s Conorem McGregorem, se kterým údajně udržuje zdravý pracovní vztah. I jemu doporučila, aby si založil účet na platformě OnlyFans a prodával tam některé svoje rady a zkušenosti, ze kterých by lidé mohli těžit.


Další články