Sleduj nás

Miroslav Brož hlásí zranění! Do zápasu s Pukačem nastupuje Matouš Kohout

Miroslav Brož hlásí zranění! Do zápasu s Pukačem nastupuje Matouš KohoutFOTO: OKTAGON MMA

Na dlouho plánovanou odvetu v Bratislavě nedojde! Inkvizitor si v přípravě poranil koleno a Robo Pukač se tak musí připravit na jiného soupeře.


Tím se stane nebezpečný Matouš Kohout, který se rozhodl pro definitivní přesun do veltrové divize.

Těsné vítězství, které si Míra Brož připsal na turnaji OKTAGON 43 ve slovenské metropoli, obhajovat nebude. Inkvizitor teď bude mít úplně jiné starosti, protože si v přípravě vážně zranil koleno a čeká jej náročná rekonvalescence. K té mu samozřejmě redakce Top-Fight přeje hodně štěstí a doufáme, že jej opět brzo uvidíme v kleci.

„Zápas jsem musel zrušit. Mám přetržený vaz, takže žádná legrace. Strašně mě to mrzí, makal jsem, nechtěl jsem zrušit zápas a snažil se dát koleno dohromady, ale místo toho jsem si to dodělal ještě víc. Omlouvám se všem fanoušků a lidem, co jsou se mnou. Děkuji za podporu, nikoho to nemrzí více než mě,“ uvedl Brož ke svému zranění na Instagramu.

OKTAGON se tak musel porozhlédnout po náhradě a volba padla na překvapivé jméno. Matouš Kohout střídal v posledních čtyřech zápasech prohry a výhry v pravidelném rytmu. Nyní se rozhodl pro zásadní změnu, kterou je přesun do veltrové divize. 


Mistr Evropy v muaythai shazoval do lehké váhy extrémní porci kilogramů, což se muselo projevovat na následném výkonu. Pro Matouše je pozitivní, že jej v nové divizi přivítá “Diamantový Čávo”, který je považován za jednoho z menších veltrů, které OKTAGON nabízí.

Slovenský bijec se od roku 2019, kdy si to s Pirátem Krištofičem rozdal v bitvě o Bratislavu, nenachází ve velké výsledkové pohodě. Jediná výhra z 8 zápasů je špatnou bilancí na takového borce, který ještě nedávno reálně živil titulové ambice. Na Robovu obranu je nutno dodat, že většina zápasů mohla jít i na jeho stranu a často mu k vítězství chyběl pověstný krůček.

Karta turnaje OKTAGON 47 se plní skvělými zápasy a zatím to vypadá, že se bude jednat o jeden z nejlepších turnajů roku. Osvědčená jména, jako jsou Vémola nebo Buchinger, totiž doplňují nositelé pořádné akce v čele s Vlasto Čepem a Mateuszem Legierskim. Tipos aréna se tak možná konečně zaplní do posledního místa a Slovensko si užije opravdový svátek MMA.


Zdroj: OKTAGON, Tapology


Další články