Sleduj nás

Miocic směrem ke Cormierovi: Jestli jsi chlap, zamluvíš nám odvetu ještě teď na jaře

Miocic směrem ke Cormierovi: Jestli jsi chlap, zamluvíš nám odvetu ještě teď na jaře

Současný král divize těžké váhy to nemá vůbec jednoduché. Nejenomže je o zápas s ním velký zájem, navíc teď musí dodržet slib, který předtím dal Miocicovi (když už tedy ucuknul z duelu s Jonesem).

Pěkně zapeklitá situace, v níž se nachází Daniel „DC“ Cormier. Aktuální boss váhy do 120 kilogramů se nechal slyšet, že případný duel s „Bonesem“ přijme až na konci kariéry, avšak zároveň nevidí důvod, proč by se měl konat o jeho pás v těžké váze.


Místo toho se nám tu údajně nabízí jiná jména, jež si to zaslouží mnohem více. Cormier sám dvě taková jmenoval, přičemž to druhé náleží Stipemu Miocicovi.

„První volba je Lesnar, to ví každý. Snažil se mě vyprovokovat, takže teď je na něm, aby svým silným řečem dostál. V opačném případě je tu ještě jeden člověk, který si zápas se mnou zaslouží více, a to je Miocic. Zdali Brock nevyjde, pak se přenese pořadí na něj,“ pravil DC chvíli před Vánoci.


S ohledem na tato slova, která zazněla ve všech možných mediích s bojovou tématikou, je teď důležité, aby je náš šampion také dodržel. Jak to totiž vypadá, Lesnar se s ním s největší pravděpodobností neutká.

„Tak co bude!“ reaguje Miocic. „Jaro se blíží a ty pořád nikde! Jestli jsi chlap, dodržíš své slovo a zamluvíš nám ten duel ještě předtím, než sfoukneš svíčky na dortu,“ pravil, čímž narážel na to, že DC oslaví 20. března čtyřicátiny, pak bude jeho konec v UFC už jen otázkou času.Další články