Sleduj nás

Miocic porovnává Ngannoua a Jonese a dochází k překvapivému závěru

Miocic porovnává Ngannoua a Jonese a dochází k překvapivému závěru
Stipe Miocic má za sebou dva zápasy s Francisem Ngannouem, ale ta pravá zkouška ho bude údajně teprve čekat.

Bývalý šampion těžké váhy UFC se pokusí načít ještě jednu titulovou jízdu, kterou započne duelem proti Jonu Jonesovi. Pokud zde vyhraje, bude jasné, že se dočká další mistrovské příležitosti. Zdali ale prohraje, dost možná zváží odchod do důchodu.

Nevýhodou pro Miocice je, že Jonese považuje za větší hrozbu, než představuje šampion Ngannou. A to od tohoto „Predátora“ dostal Stipe ve svém posledním zápase ryzí KO.


„Všechen možný respekt Francisovi, šampionem se stal právem, jelikož mě nachytal na švestkách, ale Jon je podle mě větší hrozbou,“ přiznal se Miocic.

„Jones je tím nejvíce komplexním fighterem široko daleko. Francis je hlavně postojář, a i když ve svém posledním zápase ukázal trochu wrestlingu, stále ho za zemaře nemohu považovat. Pochybuju, že by s tím házením proti jinému soupeři jak Ganeovi uspěl,“ míní.


„Pochybuji, že by dokázal strhnout na zem takového Jonese. Dokonce nevím, jestli by se to podařilo mně samotnému. To je věc, kterou budeme muset zjistit,“ uvedl Miocic na kanálu ESPN.

O tomto duelu se už dlouhou dobu mluví, zatím ale nemá oficiálně stanovené datum. Fanoušci doufají, že by se ho mohli dočkat ještě letos.

„Lidé vidí Francise a obávají se jeho KO síly. Já jsem stále přesvědčený, že vím, jak ho porazit. Pořád mi přijde jako jednodimenzionální fighter. To ovšem Jones určitě není. Pokusím se na něho připravit nejlépe, jak je to půjde, a potom si dám s Francisem odvetu,“ sdělil Miocic.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články