Sleduj nás

Miocic i Jones jsou brzdami divize, ani jeden si o titul bojovat nezaslouží, vzpouzí se Rozenstruik

Miocic i Jones jsou brzdami divize, ani jeden si o titul bojovat nezaslouží, vzpouzí se Rozenstruik
Jelikož na Francise Ngannoua čeká náročná operace kolene, po které bude několik dlouhých měsíců mimo chybět, hraje si UFC s myšlenkou, že opět do hry vhodí pás pro dočasného šampiona.

O ten by dle předběžných informací mohli zabojovat bývalý šampion Stipe Miocic a nová posila těžké váhy Jon Jones. Oba by se střetli pravděpodobně v červenci a vítěz by si pak samozřejmě nárokoval sjednocující boj s Predátorem Ngannouem, až mu to jeho zdravotní stav dovolí.

Na oko se to může zdát jako logický krok, přesto se zde najdou tací, kteří s ním vůbec, ale vůbec nesouhlasí. Jedním z odpůrců je například Jairzinho Rozensruik.


„Dle mého názoru jsou lidé jako Miocic či Jones hlavními brzdami divize. O jejich jménech se pořád mluví, ale nikdy s nikým nebojují. Koukněte se, kolik mají na svém kontě za poslední roky zápasů, a dáte mi za pravdu,“ osočoval své kolegy muž s přezdívkou „Bigi Boy“.

„Přijďte a bojujte, potom si své místo v boji o titul zasloužíte. My jsme totiž ten plevel, který vám dláždí cestičku, abyste vy neaktivní hrdinové mohli pak bojovat o pás. My tu udržujeme divizi aktivní a vy sklidíte smetanu. Takhle by to nešlo!“ dával najevo svou zlobu prostřednictvím YouTube kanálu The AllStar.

Další články