Sleduj nás

Miloš Petrášek je zraněný. V Mnichově jej nahradí Rafael Xavier

Miloš Petrášek je zraněný. V Mnichově jej nahradí Rafael XavierFOTO: OKTAGON MMA

Za pouhé tři týdny měl nastoupit na prvním letošním turnaji organizace OKTAGON, ale místo toho leduje Miloš Petrášek zraněné koleno a vyhlíží termín operace.

Dlouhodobé problémy vyvrcholily na tréninku s Patrikem Kinclem, kdy noha nevydržela jeden z pokusů o takedown. Miloš tak přišel nejen o duel s Pavolem Langerem v Mnichově, ale i o účast na premiéře OKTAGONu v Liberci, kde měl patřit k hlavním hvězdám turnaje.

V posledních letech se jedná již o několikáté zranění, které brzdí nadějně rozjetou kariéru talentovaného bojovníka. Nyní je ovšem zranění natolik vážné, že si vyžádá operaci a pauzu, která se může protáhnout na téměř rok. 


"Mám utržený vaz v koleni, jde o přední křížový. Za šest týdnů jdu na operaci. Já tohle zranění znám, celý život jsem se ho trochu bál. Vím, že tohle bude na dlouho, tohle může být třeba na deset měsíců,“ potvrdil Meloun smutnou prognózu pro server kaocko.cz.

Zranění dolní končetiny vyřadilo Miloše již loni, kdy mu znemožnilo souboj s Rafaelem Xavierem, který byl naplánován na turnaj OKTAGON Prime 5 v Šamoríně. 


Brazilský borec jde nyní jako náhrada za Miloše do souboje s Pavolem Langerem. Xavier, kterému na vážení nedorazil soupeř před OKTAGONem 38, je ve žlutočerné organizaci stále neporažený.

Nyní má za sebou poměrně dlouhou zápasovou pauzu, ale dominantní výkony, kterými kosil své soupeř v předchozích zápasech, z něj i přes krátkou přípravu dělají favorita. Kratose navíc bude hnát fakt, že je velmi blízko k titulové šanci.


Další články