Sleduj nás

Nevzdal to! Milan Ďatelinka ale potřebuje výhru a na RFA 11 jej čeká nebezpečný Chorvat

Nevzdal to! Milan Ďatelinka ale potřebuje výhru a na RFA 11 jej čeká nebezpečný ChorvatFOTO: RFA

Pořádný kariérní sešup zažil v posledních dvou letech slovenský bojovník s přezdívkou Mr. Comeback. Trochu předčasná titulová šance v OKTAGONu, kde Milan podlehl Karlosovi již po dvou minutách boje, byla začátkem svízelných časů trvajících doteď.

Přestup do Real Fight Areny zatím obrat k lepšímu neznamenal. Vše vyvrcholilo po poslední porážce, kdy stále velmi perspektivní borec složil rukavice do středu klece. Rozhodnutí učiněné v emocích si ale naštěstí rozmyslel, a tak jej zanedlouho uvidíme na turnaji v Bratislavě.

RFA si Ďatělinku vyhlédlo jako jednu z vysněných posil, která měla okamžitě prozářit střední váhu nové organizace. Bohužel, hned první souboj na turnaji RFA Grand Opening znamenal tvrdý náraz. Milan sice nastupoval do souboje s Nenadem Avramovičem jako favorit, ale podlehl mu již v polovině prvního kola na škrcení. Zkušený Srb si poté poradil i s Davidem Hoškem a nyní se střetne s Dominikem Humburgerem o titul.


Právě liberecký voják byl druhým soupeřem, kterého před Ďatělinku organizace postavila. Stále neporažený svěřenec Petra Knížete prokázal i v tomto zápase, že jeho výkonnostní strop je hodně vysoko a Milana porazil TKO ve druhém kole. Nyní tedy přichází třetí šance na obrat k lepšímu, ve které se Ďatělinka postaví Ivanovi Vladimirovi.

Tento Chorvat s bilancí deset výher a stejný počet porážek absolvoval všechny svoje zápasy v balkánských MMA ligách. Se svým příštím soupeřem má společnou jednu věc. Nikdy se nedočkal bodového rozhodnutí. Pro oba borce bude souboj na turnaji RFA 11 v Bratislavě extrémně důležitý. Milan se potřebuje konečně chytit a pro Vladimira by bylo angažmá v RFA terno.


Zdroj: RFA


Další články