Sleduj nás

Mikulášek: Vémola je nasypaný a hloupý, krokodýly používá k uspokojování své sexuální touhy!

Mikulášek: Vémola je nasypaný a hloupý, krokodýly používá k uspokojování své sexuální touhy!

Před velmi vyhlíženou zářijovou bitvou se začíná znovu přituhovat. Jeden z hlavních aktérů totiž opět přilil olej do ohně, když měl nahlas říct, co si o svém příštím sokovi myslí.

A nutno dodat, že se ostravský sígr nedržel vůbec při zdi. Přišlo vám někdy, že je promo k tomuto zápasu pouze hrané? Pak byste si silně nerozuměli s Václavem „Babou Jagou“ Mikuláškem, který právě z této nenávisti ke svému soupeři čerpá sílu. A o to víc se chce dopustit překvapení.

„Karlos je tím, kdo tady celou dobu vede trash-talk, já říkám pravdu,“ vysvětluje Mikulášek, v jehož těle stoupá adrenalin pokaždé, když Terminátora uvidí. „Jen se na něj podívejte. Je škaredý, blbý, nasypaný. Prostě ho nemám rád. Nejvíc mě urazilo, co řekl na Štvanici: ‚Lidi by se mi smáli, kdybych zápasil s někým, jako je on.‘ To mluvil o mně, ale teď se mnou chce zápasit,“ podotýkal s tím, že se lidé za tyto výroky Vémolovi dneska už jenom smějí.


mikulasek_vemola

Každý ví, že je Karlos milovníkem zvířat, ale jen málokdo si může dovolit chovat například takové krokodýly doma. Kdyby se Terminátorovi loni v listopadu podařilo přemoct Attilu Végha, rozšířil by svou sbírku o pár dalších exotických kousků. Plánuje podobnou odměnu v případě úspěchu i Baba Jaga?


„Ne, mně zatím holky píšou, já si nemusím kupovat krokodýly na sex. Ale vážně, mně to přijde megalomanské, a hlavně ta zvířata nepatří do domů, ale do přírody. Nefandím tomu,“ vyzařoval Mikulášek známky znechucení.  

Následně se ještě pochlubil tím, jak často trénuje. „Flákání pro mě skončilo, už nechodím dvakrát týdně na tréninky, ale třikrát,“ posmíval se. Může tato porce na Karlose vůbec stačit? „Jasně, zase tak dobrý není,“ doplnil serverem idnes.cz citovaný ostravský zápasník, který vyhrál pět ze svých posledních šesti duelů.


Další články