Sleduj nás

Mikulášek: Kdybych si na Vémolu nevěřil, nikdy bych si neotevřel pusu

Mikulášek: Kdybych si na Vémolu nevěřil, nikdy bych si neotevřel pusu

Pozornosti veřejnosti neunikla další silná výměna názorů mezi Karlosem Vémolou a Václavem Mikuláškem.

Jejich spor se táhne již několik týdnů a oba dva už pomalu naznačují, že vzájemný zápas bude jediným řešením, jak urovnat všechny nešvary.

„Chtěl jsem zápasit na OKTAGONu UNDERGROUND, ale měl jsem za to, že tam bude mistr Vémola. Dnes už vím, že tam nebude a moje váha 100 kg není optimální. O to víc se ale budu připravovat, teď jsem se trošku flákal,“ odpovídal Mikulášek na dotaz, jestli se představí v nové sérii turnajů organizace OKTAGON MMA.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

A zatímco si ostravský válečník ze střední váhy myslel, že Terminátor připraven nebude, tak se dočkal odpovědi, která je naprosto odlišného názoru.

Jen provokuj a čeká tě TKO v prvním kole, vzkazuje Vémola Mikuláškovi


Baba Jaga, Vémola

„Na rozdíl od Baby Jagy já jsem ready. Ondřej Novotný tohle žrádlo předhodí a shazovat ani nemusí. Zmlátím ho v jakékoliv váze,“ reagoval Vémola, jenž je ochotný uvést věci na pravou míru. A to nejen ve váze střední (do 84 kg), ale klidně i ve váze polotěžké (do 93 kg).  

„A co rameno, už nebolí?“ rýpal pohotově Mikulášek. „Už můžeš zápasit? Než si dojdeš pro titul v 84, tak prvně budeš muset porazit mě. A věř mi, je mi jedno jak blbý nebo absurdní ti to přijde. Ty můžeš ztratit vše, já nic,“ vysvětloval.


Když pak došla řeč na šance, nebál se Mikulášek přiznat jednu zásadní věc. „Kdybych si nevěřil, nikdy bych si neotevřel pusu. Dost možná bych prohrál, ale horší by bylo, kdybych tu starou mašinu zaparkoval jak nákupní vozík z Kauflandu.“

To je zku*vysyn šilhavý! pustil se Baba Jaga do Vémoly, který zpochybnil jeho bojové umění


Další články