Sleduj nás

Mike Tyson už zná svého soupeře! Ten je překvapivě mnohem mohutnější a dravější než on sám

Mike Tyson už zná svého soupeře! Ten je překvapivě mnohem mohutnější a dravější než on sám

Mike Tyson si po sérii poutavých videí, kde fanoušky lákal na svou znovuzrozenou formu, konečně vybral prvního soupeře. S ním se však ještě trochu překvapivě neutká v ringu.

Čtyřiapadesátiletá legenda už pár týdnů avizuje, že jí čeká několik exhibičních zápasů, jejichž výdělek půjde na charitativní účely. Těžko soudit, zdali se příští výzva dá přímo považovat za „zápas“, ale o jistou fázi boje v ní určitě půjde. Bude to totiž boj s vlastním strachem proti tomu nejobávanějšímu predátorovi oceánů.

Mike Tyson bude bojovat se žralokem


„Přijal jsem tuhle výzvu, abych mohl překonat vlastní strach, se kterým se v životě stále potýkám. Přirovnal bych to k překonání svého strachu plynoucího z návratu do ringu,“ vysvětluje nejmladší šampion v historii těžké váhy boxu, který bude čelit králi oceánů.

O co přesně v tomto boji půjde, to zatím není jasné. Discovery Channel, jenž se zhostil role organizátora akce, k tomu však řekl následující: „V režii slavného hlasatele Michaela Buffera se Mike Tyson v souboji dvou těžkých vah pokusí skórovat technické KO nad žralokem obrovským. Připravte se, někdo bude kousnut!“


Ke zmíněnému střetu dojde 9. srpna. Společně s tímto dnem odstartuje také v Americe proslulý „Žraločí týden“.


Další články